Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Monka 16:26, 13 maj 2018


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Makusia napisał(a)
Aniu jak Twoja ŚŚ? Moja się jakoś pokłada, jakby gałęzie miała zbyt wiotkie.



Marta mam takie same odczucie o mojej ŚŚ nawet jedna gałąż podwiązałam do palika bo uznałam,że za parę lat to będzie chyba na ziemi pod swoim ciężarem i prowadzę ją na ala pion
____________________
Monika ogród i co dalej
sarenka 08:16, 20 maj 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Hej Aniu! Wpadłam się przywitać w niedzielny ranek
Dla przypomnienia zerkbelsm sobie na twoje pierwsze zdjęcia i niesamowite ile pracy musieliście włożyć, żeby tak pięknie było!

Sąsiadów nie zazdroszczę, choć ostatnio wspominałam,że jakby byli u nas sąsiedzi od strony nieużytku to by ta nawłoć i dzikie wino ( chyba to tak się nazywa) nie wchodziło na siatkę,i na podwórko nasze też, ale chyba jednak wolę tak jak jest, randap tylko kupić muszę...
____________________
Magda W samym sloncu
AnnaCh 21:27, 22 maj 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kasja, spodziewałam się, że prędzej czy później, jakiś dom tam powstanie, ale nie spodziewałam się, że takich gabarytów. A to nie koniec, ma iść do góry

Kawcia, wiosna dziękuje

Kasia, 16 piętrowy blok między domkami? Masakra. Dobrze, że u mnie plan zagospodarowania dopuszcza tylko dwie kondygnacje, czy jakoś tak.

Katka, Twoje warzywniki bardzo pomysłowe są zawsze

Martuś, moja ŚŚ też jest nieco wiotka, pokłada się na wschód, bo od zachodu na nią wiatry wieją

Mirella, bukszpany całkiem ładnie Po nawozach podanych wiosną ładne przyrosty mają

Jola, masakra no. To u mnie tylko jeden taras w moją stronę Współczuję.

Małgosiu,
jak nie posprzątam terenu za wiatą w tym roku, to moi przyszli sąsiedzi nie będą mnie chwalić, a raczej przeklinać za bajzlownik za płotem

Monika, u mnie jedna bardzo wiotka, a reszta znowu stoi w pionie. Muszę zacząć ją jakoś formować chyba

Magda, ja właśnie przeklinałam, że wszystkie chwasty na działce mi się od tych sąsiadów wysiewają
Pracy faktycznie ogrom, nawet nie wiesz jak bardzo cieszą mnie te zmiany. Tym bardziej, że właściwie większość wykonaliśmy własnymi rękoma
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 21:32, 22 maj 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Moja mała bylinówka
Muszę wywalić te wielkie a la słoneczniki na prawo od hakuro. Są żółte, a miały być na tej rabacie kwiaty w tonacji białej i różowej. Miały być białe lub różowe floksy, a jest takie coś żółte A no i na lewo od hakuro są pomarańczowe lilie, ale te zostawię, mam do nich sentyment, przeniosłam je z ogrodu dziadka mojego M, z tego samego co duże kule bukszpanowe z przodu. Niedługo tego ogrodu może już nie być, dlatego te zostają
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 21:33, 22 maj 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Zachwaszczona rabata tawułowo-rozchodnikowa

Anabelle oczywiście jako pierwsze
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 21:36, 22 maj 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Szałwie deep blue przy buksach z przodu
A najlepsze teraz, chyba w zeszłym roku spadł mi ścinek buksa i gdzieś się zapodział pod krzaczkiem, dzisiaj zobaczyłam, że chyba rośnie


Z przodu w donicach oprócz pelasiek i komarzyc w tym roku mam bakopy
A z tył mam takie dwie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
natka098 22:09, 22 maj 2018


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
Ooo Ania sie ponawiła
wszystko ładnie rośnie u Ciebie, i ten bukszpan niespodzianka
____________________
Natalia - Mój zakątek
Toszka 22:14, 22 maj 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ten bukszpan to jak narodzone dziecko - fajne takie niespodzianki
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
AnnaCh 22:33, 22 maj 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Natka, Toszka, no spodziewałybyście się??? Wychodzi na to, że bukszpan się bardzo łatwo rozmnaża
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Makusia 22:44, 22 maj 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Wyskoczyła po długiej przerwie i od razu news, że rodzinka się powiększyła. Dziwne imię wybrałaś dla chlopca-Bukszpan. Zdrobnienie:Buks
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies