Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

AnnaCh 18:49, 09 paź 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Toszka, dobrze mi się wydawało z tym podlewaniem, że tak czytałam, że porządnie i nie codziennie Coś tam mi się kołatało w głowie, że tak pisałaś O jakiej wielkości kubłach piszesz? Można w litrach prosić?
A podlewam wężem, tak jak sitkiem konewką, ale najpierw liczyłam ile mi się napełnia takim laniem konewka i sobie stoję i liczę Podlewam delikatnie, żeby woda wsiąkała, a nie spłynęła.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 18:55, 09 paź 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ewa, potwierdzam z tymi tujami, też sadziłam bardzo chude, po roku jak już mają miejsce na bokach rozrastają się. W pierwszym roku niczego podobno się nie nawozi, tylko podlewa

Małgosiu, no w moim przypadku to ja zasłonię serbami słońce sąsiadom Na szczęście
Byłam na tym spotkaniu u Magdy, platana pamiętam Tylko chyba jednak wolałabym kolumnowe, chyba kupię znowu trzy graby Makusia też jakoś ten pomysł podchwyciła

Magda, też najczęściej wychodzę po 17 Spoko, co nie zrobisz teraz, zrobisz za rok

Gosia, hejka
Strasznie długo Cię nie było, macham

Krysiu
, tak dwa lata temu I byłam na tym spotkaniu i oczywiście przytargałam wtedy od Ciebie pełno roślinek

Basiu, witaj u mnie Moja działka, to tylko 848 metrów, więc mniej od Twojej.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 19:13, 09 paź 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Żeby nie było, że nie mam nic ładnego do pokazania Ostatnio sporo czasu w weekendy zajmuje mi jazda na rowerze z M Najlepsze jest to, że tuz za domem mam ogromny kompleks leśny, mnóstwo ścieżek Bosko jest Tak mi się spodobało, że zrobienie 20 km po lasach w sobotę i później też tyle w niedzielę nie stanowi problemu
Zobaczcie jak pięknie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 19:14, 09 paź 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
A to portreciki z wczoraj, w promieniach zachodzącego słońca
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Kasia_CS 20:06, 09 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Fairy (bo to ona, tak?) w stipie mega może się zainspiruje ile taki 1 krzaczek zajmuje miejsca?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Anusia 20:09, 09 paź 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Aniu zazdroszczę tego lsau tuż za domem. Z e-m w sobotę pojechaliśmy aż za Sztum na Białą Górę, ot tak by sobie pospacerować. Jest pięknie!
____________________
Skandynawia po krzyżacku
AnnaCh 20:11, 09 paź 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kasiu, tak to Fairy Jedyne trzy róże, które kupiłam świadomie Mam jeszcze dwie NN podarowane przez ciocię, są bo są Jedna z nich, różowa na zdjęciu
Miejsca tak metr na metr minimum trzeba liczyć, ale można je ciąć. Mi się wylewają na chodnik i trawnik, ale to nie przeszkadza

Aniu, no właśnie mieszkam tu 5 lat i dopiero teraz odkrywam uroki tego miejsca. Pół miasta przyjeżdża tu na rowery i spacerować, a my nie korzystaliśmy w ogóle.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Katkak 20:12, 09 paź 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ooooo, super takie cudne trasy i jeszcze tuż za plotkiem. Też bym nie usiedziała na tyłku
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
AnnaCh 20:19, 09 paź 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kasiu, Ty pewnie byś biegiem zasuwała po tych ścieżkach
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Katkak 20:20, 09 paź 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
AnnaCh napisał(a)
Kasiu, Ty pewnie byś biegiem zasuwała po tych ścieżkach

Biegusiem, ale rowerkiem też bym nie wzgardziła.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies