Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Jamroczek 18:46, 22 kwi 2020

Dołączył: 16 lut 2016
Posty: 116
Dzięki Aniu, dzwoniłam do Dalii i jutro mają mieć Lepinox w małych opakowaniach to podjadę sobie kupić. W zeszłym roku na jesieni nawet nie wiedzieli co to ten Lepinox jest a teraz proszę, jest dostępny stacjonarnie.
Zakrecona 15:06, 23 kwi 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Aniu widzę zmiany wiosenne

A sadzonki carexów to kupiłaś, czy dzieliłaś swoje?

Ja chciałam ostatnio z jednej kępy pozbyć się perzu, który jakoś dziwnie w nią wrósł i o mało jej nie uśmierciłam

Noż, ani wyskubać, ani łopatą, taki gad.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
alis 19:11, 23 kwi 2020


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Super zmiany Aniu, widzę, że nie tylko ja zaczynam prostować linie rabat
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
AnnaCh 11:41, 24 kwi 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kawciu, Ty to chyba już kilka razy zmieniałaś linie rabat, nie? Pamiętam te fale u Ciebie obłożone kosteczkami Ostatnia Twoja zmiana super spektakularna

Kasia, ja przygodę z ogrodem zaczynałam 5 lat temu, bez planu i pomysłu, teraz prostuję trochę przekombinowane linie
Tata kładzie na suchy cement, aktualnie nie ma go już od dawna u mnie z wiadomych względów, ja kładę na ziemię, ewentualnie piasek

Asia, no widzisz, ćma zmusiła i producenta Lepinoxu do małych opakowań i sklepy ogrodnicze do sprowadzenia Walcz Właśnie przed chwilą oglądałam moje i na razie, tfu, tfu, są ok. Muszę im oprysk z topbuxusa zapodać

Magda, carexy dzieliłam swoje i nie wiem właśnie czy nie za bardzo je poszarpałam, bo część robi się sucha, mimo podlewania. No nic, najwyżej część podmienię Dopóki mają coś zielonego w środku nie ruszam, może odżyją
Straszne kłębowisko korzeni mają te carexy, taka kępa jest jak kamień.

Alicja, zmiany są potrzebne, jesienią i zimą zmieniałam wnętrze domu, w sumie to jeszcze nie skończyłam, teraz muszę na zewnątrz podziałać
____________________
Ania - Malutki pod lasem
galgAsia 11:46, 24 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ania, carexy odbiją W ub roku dzieliłam dużą kępę Everest w lipcu (!). Prawie wszystko mi przyschło, mniej lub bardziej. Teraz wszystkie zielone, odbijają To jest takie zielsko, że chyba nie do zdarcia

A jak Twoje jarząbki? bo moje takie śliczniuchne, ze do schrupania normalnie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
AnnaCh 11:53, 24 kwi 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Asia, dzięki za dobre informacje co do carexów Właśnie mam taką nadzieję, że to silne bestie są i dlatego je trzymam. podlewam i liczę na zielony dywan
Jarząbki mega, wczoraj właśnie zobaczyłam, podlewając nieszczęsną hakone, która ciągle nie wygląda, jak fajnie im się pączki rozwijają
Wynurzę się później z domu, to może jakieś foty zrobię. Na razie głowa mi pęka, próbuję coś do pracy napisać, ale coś mi nie idzie z tą głową, sprawdzam co chwilę radar opadów, coś niby jakaś mała chmurka idzie w moją stronę, może wieczorem dojdzie, oby...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 22:35, 24 kwi 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Zrobiłam trochę fotek
Front z grabami Uwielbiam te listeczki
I zawiatowa rabata z jarząbami, tym się fajnie listki rozchylają i widać pączki kwiatowe Hakone nadal tu nie widać A za nimi serbusie i ich małe szyszeczki rosną
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 22:38, 24 kwi 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Robin Hill przy tarasie malutka, ale to jej pierwsza wiosna u mnie, mam nadzieję, że za rok obsypie się kwieciem Lamaracka ŚŚ obsypana kwiatami


I jak tu nie kochać tych listeczków?
Zwykłe brzozy już są śliczne, uwielbiam wiosnę, jak na tle lasu całe poletko brzóz się zieleni Doorenbosy jeszcze chwilę, ale jedna z arystokratek pokazała dziś listka
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 22:40, 24 kwi 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
A ja dziś próbowałam trochę uszczuplić i wystożkować moją himalajkę
Chyba fajnie wyszło, w każdym razie nie jest źle, a przynajmniej nie wygląda


Na fotach widzę jakie mam włosy sprane
____________________
Ania - Malutki pod lasem
wiklasia 22:47, 24 kwi 2020


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Ania przecież widać, że fotki kolory przekłamują, bo ja np. widzę spodnie raz czarne, a raz zielone, więc kolor włosów na pewno masz inny i na pewno nie sprany
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies