Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

AnnaCh 10:17, 07 cze 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Asia

Iwona, przez tego w koronie, ludzie rzucili się na upiększanie ogrodów, balkonów, widzę to nawet na moim osiedlu. Siedzą więcej w domu, to i ogrodem się zajmują. Szkółki oblężone, w e-sklepach braki towarów i wysyłka za dwa tygodnie. Ale w sumie to należy się cieszyć, ludzie sadzą więcej roślin, więcej tlenu będzie, piękniej będzie
Brunerę nawet ostatnio w łapkach trzymałam, ale odstawiłam grzecznie Rozsądek wziął górę, że najpierw muszę zrobić cienistą, przygotować tam ziemię, posadzić to co mam w doniczkach i dopiero kupować nowe

Łucjo, co do zakupów, to jak wyżej W sumie należy się cieszyć
Jarząbki to Flanrock 'Autumn Spire' Wąskie musiały być, bo tam mało miejsca, z resztą jak wszędzie u mnie prawie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
tulucy 10:46, 07 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ania dzięki,ja właśnie będę potrzebować czegoś bardzo wąskiego.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kokesz 10:56, 07 cze 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Widzę, że planujesz zakup bzu, ja chyba też na bez postawię, zastanawiam się nad Laciniata. Potrzebuję niskiego, ażurowego drzewka, coś ala klon palmowy, na stanowisko południowe, czyli patelnię, które będzie przewieszało się z rabaty bylinowej w stronę trawnika. Albo z poszerzonej rabaty (pracuję nad eMem)
U mnie nie może być ciemny, bo za plecami mam trzy śliwy Pisardi i za dużo ciemnego koloru by było. Myślę nad jasnym zielonym lub trochę wpadającym w żółty.
Fajnie się dzieje u Ciebie, dwa ogrody, no, no ale z jakim klimatem
Ja dorobiłam się w sumie 4 mini ogródków osiedlowych i też jeden będzie trochę leśny
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
JoannaDe 11:57, 07 cze 2020


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Hej Aniu,

dałaś czadu z tym garażem. Teraz wygląda zdecydowanie lepiej.

Ja wczoraj tez chwasty z magnoliowej usuwałam. Zdążyłam przed deszczem. Na reszcie udaje ze nie widzę

____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
inka74 12:05, 07 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15029
Prawda to. Ludziska się rzucili do sklepów i na robienie ogrodów bo w tym roku wakacje raczej stacjonarnie się zapowiadają a ja z 10 poszukiwanych roślin słownie 2 mogę w jednym miejscu nabyć nie opłaca mi się płacić za przesyłkę bo droższa niż same rośliny. Więc myślę co dalej a łyse miejsca nadal straszą.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Katkak 12:06, 07 cze 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ania udowodniłaś, ze zwykły blaszak moze być gustowny i dizajnerski. Można? Można.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
AnnaCh 12:27, 07 cze 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Łucja, proszę bardzo
Potrzebowałam czegoś wąskiego, bo tam mam tą rabatę na głębokość 2 metrów, od domu do płotu jest 4 metry, nic szerokiego by nie weszło
Poszłam przed chwilą tam na obchód, a tam aż z daleka słychać bzyczenie przy tych jarząbach

Reniu, nawet już kupiłam Kota w worku, bo wysyłkowo, ale nie było innej możliwości. Kupiłam Golden Tower, bo ja tam muszę mieć coś wąskiego i coś jasnego do czarnego garażu
Drugi ogród, to ma być na razie tylko lokata kapitału, może dzieci będą chciały tam mieszkać?

Asiu
, mnie też deszcz wygonił, przed 21 lunęło Nie zdążyłam dokończyć jednej rabaty, ale deszcz bardzo ważny, niech pada, z resztą i tak już ciemnawo było

Iwona, no ja zamówiłam ten bez, kosztował 18 zł, a przesyłka 15 zł. Coby bardziej się opłacało dorzuciłam sobie kukliki

Katka, jeszcze muszę go drugi raz pomalować na mat zupełny i M ma mi poprzeczki przy drewutni zrobić, ale na to muszę poczekać, bo teraz zarobiony, sprawozdania, egzaminy... Ale jeszcze troszkę
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Makao_J 13:25, 07 cze 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Po tych deszczach chwasty rosną niesamowicie. Ja też je ogarniam u siebie. Dużo tego.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
AnnaCh 14:20, 07 cze 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ania, no właśnie, dużo.
Wyskoczyłam dokończyć jedną rabatkę i też nie zdążyłam
Leje, burza jest

Zdjęcia przez okna, na bajzel nie patrzeć, ogród jest w końcu w ciągłej budowie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Johanka77 14:54, 07 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Fajne masz te widoki

U nas duszno jak cholera. Cała mokra byłam po posadzeniu rozplenic, a M po koszeniu...
Też by się nam burza przydała
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies