Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Zakrecona 10:34, 05 mar 2021

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Cześć, też zaglądam
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
AnnaCh 15:22, 05 mar 2021


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Cześć dziewczyny
Postaram się zostać, zawalona jestem robotą strasznie i nie zapowiada się lepiej...
Ogrodowo marazm, wczoraj pierwszy raz od jesieni wyszłam na dłużej, podłubałam trochę, przycięłam brzozy.
W domu jedynie wysiałam stipę, bo na brzozowej podmienię, na razie przynajmniej zamiast części ID. I tyle...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
sylwia_slomc... 17:16, 05 mar 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Dobrze, że Jesteś Życie jest jakie jest, do nas się nie dostosowuje, my musimy, każdy zrozumie, ze masz trudniejszy okres, oby szybko do normy wróciło
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katte 18:22, 05 mar 2021


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Hej hej macham! i jak tu nie zakochać się w ciemiernikach!
Budzimy się, hehe ja też nie wiem gdzie ręce wsadzić,
a komputer ostatnio niespecjalnie mnie interesował. Ehhe
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
AnnaCh 21:25, 10 mar 2021


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Sylwia, jest jak jest, szybko nie wróci, ale dam radę

Kasiu, no bardzo fajne są te ciemierniki
Ja ostatnio potrafię siedzieć po 12 godzin przed służbowym komputerem
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 17:41, 11 mar 2021


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Odgrzebałam się trochę z remontów wewnątrz domu, w końcu udało mi się nawet zrobić klatkę schodową, to znowu zaczęłam na zewnątrz. Właściwie to mam rozwalone schody od września zeszłego roku, fachowcy po kolei mnie olewali, aż tu w końcu w zeszłym tygodniu znalazłam jednego, co powiedział, że przyjdzie w tym tygodniu i zrobi mi te rozgrzebane schody
Szok normalnie, bo tak jak się umawialiśmy, przybyli dzisiaj, aktualnie mam fosę wokół domu zamiast schodów i nawet zaczęli wykopywać ziemię na kółko pod basen

No i trafiłam ostatnio w sklepie ze wszystkim na A fajny domek dla owadów
Stipa na parapecie rośnie
Żeby jeszcze mi się doba rozwlekła czasowo, to byłoby super
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Johanka77 18:13, 11 mar 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No hej! Miłej wiosny!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
sylwik69 19:23, 11 mar 2021


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Ania macham widzę że jeszcze zima u Ciebie na całego! fachowcy na wagę złota dzisiaj
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
April 19:28, 11 mar 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10162
Cześć, zaglądam z rewizytą
Przyznam że znam Twój ogród już wcześniej. Śledziłam losy powstającego obok domu. I tak się zaczęło. Podoba mi się jak stopniowo i w przemyślany sposób tworzysz rabaty, bez szaleństwa i kompulsywnych zakupów
Przyznam że początkowo bardzo współczułam ci że taki kolos powstaje za siatką ale patrząc na obecne zdjęcia przyznam że to jest całkiem ciekawe sąsiedztwo. Ta ściana daje świetne tło dla twoich roślin. Chyba bym czym prędzej zdjęła z ogrodzenia to zielone, bo psuje efekt zdjęć. Rośliny fajnie się prezentują na tle tego brązu.
Trzymam kciuki za kolejny sezon
____________________
April April podbija las Mazowsze
Margerytka40 07:26, 12 mar 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aniu remonty to zło konieczne ale najtrudniej zacząć, później już tylko piękniej
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies