Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Kasia_CS 12:54, 19 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
BKosimkArt napisał(a)

Hehe no nie skończy się, ale lubimy to nie
Tylko ja to jeszcze mam gdzie sadzić, a u Ciebie się pewnie miejsce kurczy
Najgorsze w dużych ogrodach jest jednak czas ogarnięcia wszystkiego, ja już mam chwasty wszędzie że aż wstyd. Jak się samemu robi to tak jest, zaczniesz w jednym końcu i zanim dojdziesz drugiego to już w pierwszym zarasta znowu.
:/

No stety niestety końca nie widać ja miałam powoli kończyć listę róż, a co chwilę o jakiejś sobie przypominam.. ale ale! po wizytach w ogrodach koleżanek się okazało, że spokojnie można ścisnąć co nieco
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Anda 15:43, 19 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Sliczne róże
Na mojego Novalisa czekam jeszcze. Sadzony tej wiosny i jeszcze malutki. Liczę, że w przyszłym sezonie już będzie go widać
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
BKosimkArt 21:08, 19 cze 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Anda napisał(a)
Sliczne róże
Na mojego Novalisa czekam jeszcze. Sadzony tej wiosny i jeszcze malutki. Liczę, że w przyszłym sezonie już będzie go widać

Ewa mój też sadzony wiosną posadziłam 3 sztuki dwie dorodne a jedna mniejsza, jeszcze w pączkach... myślę żeby posadzić Lavender Ice...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
mikina34 07:53, 10 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Hej hej Jest tam kto?
Basiu, mam nadzieję, ze przesyłka dotarła?
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
BKosimkArt 12:17, 31 lip 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
mikina34 napisał(a)
Hej hej Jest tam kto?
Basiu, mam nadzieję, ze przesyłka dotarła?

Hej, tak dotarła, wysiałam prosto w rabaty, mam nadzieję że wyjdzie
Dziękuję.

Jakoś nie mam ostatnio serca ani do ogrodu ani do O. Coś tam czasem zajrzę ale dosłownie na 5 minut. :/
Taki czas jakiś...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
popcorn 14:28, 09 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
BKosimkArt napisał(a)

Dzięki Karola
Ekspertem nie jestem i pewnie długo nie będę, bo większość moich róż to zakup wiosenny. Jeśli chodzi o kwiat to numerem jeden jest Novalis, choć cudne małe urocze pełne kwiaty ma Playful Rokoko.
Nie wiem na razie nie umiem wybrać. Póki co najdłużej jest u mnie Pastella i jestem bardzo z niej zadowolona, zdrowa bardzo i kwitnie do mrozów.
Za rok może powiem coś więcej...



dzięki Novalis nie mój kolor. Pastella - może, może, ale chciałabym żeby iała większe kwiaty
____________________
Mój nowy ogródek
BKosimkArt 07:52, 12 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Tegoroczne lato u mnie w ogóle nie ogrodowe ani nie Ogrodowiskowe, remont w domu całkowicie nas pochłonął. Wszystko żyje własnym życiem, nawet chwastom odpuściłam. ale zdjęcia co jakiś czas porobiłam więc zostawiam...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 07:56, 12 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
jukkowa rabata, którą zmieniłam na różaną... mimo wydłubania wszystkich korzeni juk z jakiegoś małego wyrasta tam całe stado mini sadzonek, nie wiem co z tym zrobić, dobijające to jest, a jeszcze pojawiły się już szafirki na które trzeba uważać...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 07:57, 12 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 07:58, 12 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
'Lady of Shallot'
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies