Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

oliwka 18:26, 11 kwi 2020


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Wesołych i spokojnych świąt:0)
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Kasia_CS 22:44, 11 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Wiesz co? Jestem w szoku - dziś do eMa mówię, bo ostatnio poszukuje sobie jakiejś roboty z drewnem albo w ogóle coś takiego manualnego - weź zacznij robić takie fajne obeliski w stylu angielskich ogrodów. Wchodzę dziś do Ciebie na wątek, a tu Twój eM właśnie takie robi na maksa zbieg okoliczności Twojemu eMowi świetnie wyszły

A pomysł domku na drzewie świetny - to chyba marzenie każdego dziecka, żeby coś takiego mieć

Piękne zdjęcia Basiu!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
deszczowymaj 22:49, 11 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Basiu zdrowych i spokojnych świąt
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Kasia_CS 22:51, 11 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Aaa, jeszcze w szoku jestem, bo moje tulipanki botaniczne daleko w tyle za Twoimi

A magnolie piękne, rozmyślam co tu zrobić, żeby gdzieś jeszcze znaleźć miejsce na jakąś

Wesołych Świąt Basieńko!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
BKosimkArt 10:04, 13 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasia_CS napisał(a)
Wiesz co? Jestem w szoku - dziś do eMa mówię, bo ostatnio poszukuje sobie jakiejś roboty z drewnem albo w ogóle coś takiego manualnego - weź zacznij robić takie fajne obeliski w stylu angielskich ogrodów. Wchodzę dziś do Ciebie na wątek, a tu Twój eM właśnie takie robi na maksa zbieg okoliczności Twojemu eMowi świetnie wyszły

A pomysł domku na drzewie świetny - to chyba marzenie każdego dziecka, żeby coś takiego mieć

Piękne zdjęcia Basiu!

Kasiu, no czasem tak się zdarza że ktoś myśli o tym samym
Tak to prawda domek na pewno każdemu się marzył. Co ciekawe mój eM na tym samym drzewie kiedyś się bawił, jakieś deski sobie z bratem poprzyczepiali i siedzieli calymi dniami...
Dzięki Kasiu
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
inka74 07:26, 15 kwi 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Basia - dojechały drzewa?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
BKosimkArt 08:06, 15 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
inka74 napisał(a)
Basia - dojechały drzewa?

Tak odjechały, są bardzo ładne choć nie zdążyłam im się dobrze przyjrzeć, tak zimno było że szybko eM schował je do garażu.
Nie wiem co robić w sumie bo one stały w szklarni, mają listki, jak je teraz wsadzę to zmarzną zwłaszcza że zapowiadają jeszcze mrozy na noc... Ty co ze swoim zrobiłaś?
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
mrokasia 09:56, 15 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18101
Bardzo jestem ciekawa Twoich drzewek .
U mnie mróz liznął klona japońskiego - większość listków wygląda słabo... więc lepiej potrzymać chyba te drzewa kilka dni w garażu.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 10:45, 15 kwi 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
BKosimkArt napisał(a)

Tak odjechały, są bardzo ładne choć nie zdążyłam im się dobrze przyjrzeć, tak zimno było że szybko eM schował je do garażu.
Nie wiem co robić w sumie bo one stały w szklarni, mają listki, jak je teraz wsadzę to zmarzną zwłaszcza że zapowiadają jeszcze mrozy na noc... Ty co ze swoim zrobiłaś?
stoi w zacisznym miejscu za domem, też jeszcze nie wsadziłam. W piątek ma być w nocy na minusie, potem już w miarę ładnie do końca miesiąca. Ja mojego specjalnie wybierałam żeby pączki miał ale listki aby nie były jeszcze rozwinięte więc w sumie on trochę jeszcze u mnie śpi tak jak i inne drzewa w ogrodzie. Grujecznik nowy mam tylko z takimi listkami i tego ostatnio osłaniałam na noc bo szkoda by mi go było. U ciebie też tak sucho jak u mnie jest? Podlewałam w sobotę, w poniedziałek niby coś pokropiło ale jest po prostu Sahara. Jak tak dalej pójdzie to 11 metrów zgromadzonej deszczówki szybko się skończy
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
BKosimkArt 11:19, 15 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
inka74 napisał(a)
stoi w zacisznym miejscu za domem, też jeszcze nie wsadziłam. W piątek ma być w nocy na minusie, potem już w miarę ładnie do końca miesiąca. Ja mojego specjalnie wybierałam żeby pączki miał ale listki aby nie były jeszcze rozwinięte więc w sumie on trochę jeszcze u mnie śpi tak jak i inne drzewa w ogrodzie. Grujecznik nowy mam tylko z takimi listkami i tego ostatnio osłaniałam na noc bo szkoda by mi go było. U ciebie też tak sucho jak u mnie jest? Podlewałam w sobotę, w poniedziałek niby coś pokropiło ale jest po prostu Sahara. Jak tak dalej pójdzie to 11 metrów zgromadzonej deszczówki szybko się skończy

Strasznie jest sucho, u mnie woda 1000l już dawno się skończyła, w poniedzialek napłynęło 500l ale co to jest? Malutko.
Dziś miało też pokropić ale nic nie widzę na razie.
Wczoraj to miałam załamkę, w tunelu miałam posiane aksamitki do warzywnika, kosmosy i inne, wszystko zmarzło dobrze że nakryłam dalie bo już całkiem bym się popłakała.. małe magnolie dopiero zaczęły kwitnąć a już brązowe i jeszcze córka mnie rozwaliła, oberwała mi największe pąki magnolii Satisfaction, nudziła się... nigdy moje dzieci tego nie robiły
Drzewa na koniec dnia trochę poprawiły mi humor...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies