Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

BKosimkArt 23:08, 06 lis 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Agatorek napisał(a)
Trudno dostrzec jakiekolwiek podobieństwo w tych zdjęciach. Nie poznałabym .
Brawo Ty !

Tak trudno nawet mi uwierzyć że to to samo miejsce. Najlepiej zbliżyć sobie na magnolię bo ona nie zmieniła miejsca, jedynie przybrała w szerz i wzdłuż...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 23:09, 06 lis 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Martka napisał(a)
Basiu, nie da się poznać tego miejsca teraz, czy to na pewno to samo? Piękne jesienne kolory. Czas zasuwa, Dziecię rośnie, fajnie, że mimo braku czasu czasem zaglądasz i wrzucasz obrazki. Zawsze to forma archiwum. Pozdrawiam!


Oj leci dzień za dniem, nie wiadomo kiedy... jakaś jesienna refleksja mnie nachodzi, przemijanie i te sprawy... dobrze że w końcu kiedys nadejdzie wiosna i tego się trzymam
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 23:11, 06 lis 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Wiolka5_7 napisał(a)
Basiu pięknie skomponowałaś rabatę wokół szamba,wcale go nie widać
Ja też mam aż 2 szamba,które musiałam zakryć roślinami

W końcu się udało, bo początki były mizerne, ciągle coś wsadzałam i wykopywałam z tamtąd.
U Ciebie też nie widać
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Johanka77 00:20, 07 lis 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
BKosimkArt napisał(a)

Ooch trzeba było dać znać zaprosiłabym na kawkę


Następnym razem jak będą bardziej radosne święta
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Martka 09:21, 07 lis 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
BKosimkArt napisał(a)

Oj leci dzień za dniem, nie wiadomo kiedy... jakaś jesienna refleksja mnie nachodzi, przemijanie i te sprawy... dobrze że w końcu kiedys nadejdzie wiosna i tego się trzymam


Basiu, taki to czas... jesień skłania. Przemijanie jest nieuchronne, dobrze się z tą myślą oswoić (nie znaczy polubić, chyba trudno polubić), cieszyć się z tego, co na danym etapie życie przyniesie. Kilka dni temu odnalazłam listy mojej Mamy do mnie z czasów mojej młodości. Ile czułości w nich, tęsknoty, choć nie wypowiedzianej wprost. Teraz ja tęsknię...
BKosimkArt 13:11, 24 lis 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Martka napisał(a)


Basiu, taki to czas... jesień skłania. Przemijanie jest nieuchronne, dobrze się z tą myślą oswoić (nie znaczy polubić, chyba trudno polubić), cieszyć się z tego, co na danym etapie życie przyniesie. Kilka dni temu odnalazłam listy mojej Mamy do mnie z czasów mojej młodości. Ile czułości w nich, tęsknoty, choć nie wypowiedzianej wprost. Teraz ja tęsknię...

Tak masz rację, trzeba cieszyć sie tym co się ma.
Ja też mam takie listy z czasów gdy rodzice wyjechali do Stanów "za chlebem", ale jakoś miło tego nie wspominam... bo mnie i brata zostawili no cóż, gdzieś ten czas utracony bezpowrotnie...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Agatorek 11:40, 25 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Wesołych Świąt i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
vita 23:23, 29 sty 2022


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
BKosimkArt napisał(a)

Tak masz rację, trzeba cieszyć sie tym co się ma.
Ja też mam takie listy z czasów gdy rodzice wyjechali do Stanów "za chlebem", ale jakoś miło tego nie wspominam... bo mnie i brata zostawili no cóż, gdzieś ten czas utracony bezpowrotnie...


Basiu Wielu z nas ma poczucie utraconego czasu. Nie da się go cofnąć, więc oswajamy teraźniejszość. Mam nadzieję, że pokażesz wiosnę w swoim ogrodzie
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
LIDKA 10:43, 21 lut 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7006
Basia wiosna tuż tuż.
Przychodze tu po cichu jak dotąd i podziwiam. Mało kto umie tak pięknie zmienic stary ogród w nowy ładniejszy kwitnący itd.
Moja siostra walczy jak Ty na początku. Mieszka w domu z ogrodem naszych pradziadków.
Już wychodzi na prostą.
Widzialam ile to pracy remont i zmmiany takiego ogrodu i obejścia.

Pozdrawiam.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
BKosimkArt 08:53, 28 mar 2022


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
vita napisał(a)


Basiu Wielu z nas ma poczucie utraconego czasu. Nie da się go cofnąć, więc oswajamy teraźniejszość. Mam nadzieję, że pokażesz wiosnę w swoim ogrodzie

Wiosna u mnie powolutku rozkwita, muszę się zebrać i wyskoczyć w wolnej chwili z aparatem... jak tylko młody da mi to zrobić
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies