Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hortensjada

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjada

kasja83 07:48, 14 lut 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
bozga napisał(a)


To jest jedna z niższych hortensji , co do przycinania to moja zasada jest niezłomna- jak najniżej ( dotyczy to 99% bukietowych a nie tylko Little Lime)

Lubię proste zasady
W tym roku planuję nowe hortensjowe krzaczki-ale też będą to Little Lime-więc nie pogubię się w zasadach
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Kawa 13:51, 14 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
no to się do zasady zastosuję chociaz będe to robić z wielkim bólem serca
zawsze mam stracha że coś zepsuję
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
13:58, 14 lut 2017
Witam się u ciebie Ależ twoje hortensje są piękne, ogród tonie w kwiatach, cudownie
UlaMal 20:41, 14 lut 2017

Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 4
Bożenko bardzo ci dziękuje,
piszesz ze bardzo dużo picku jej potrzeba to super bo własnie zamówiłam sobie linie kroplującą
Super ze u ciebie już zielone noski pokazują kwiatuchy u mnie tylko słoneczko codziennie mocniej przygrzewa, az chce się żyć cieplej sie robi człowiekowi na duszy.
Elka 16:02, 19 lut 2017


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Bożenko naprowadź mnie proszę te zdrewniałe gałązki to jakiekolwiek byleby zeszłoroczne? Zciąć takie, na których widać zalążki nowych liści? I co potem? Dobrze zrozumiałam - do ukorzeniacza i do doniczek z ziemią? A kiedy takie hortki można przesadzić do gruntu we właściwe miejsce?
____________________
Elka Nieśmiałe pierwsze kroki
PolaMaj 22:19, 19 lut 2017

Dołączył: 19 lut 2017
Posty: 1
Bożenko,
od 3 dni jestem gościem u Ciebie. Więcej, przeczytałam już prawie wszystko, aż dziś oczy od kompa zaczęły mi odmawiać posłuszeństwa, ale nie sposób się było oderwać od tych wszystkich Twoich piękności...

To ogród marzenie, ale zdaję sobie też sprawę ile trudu i pracy on wymaga. Jest piękny, Ty jesteś piękna na tle tych roślin i widać po Tobie tą Twoją pasję i radość tworzenia.

Chciałabym móc Ci się za rok pochwalić moimi hortensjami, moim małym ogródkiem.. Chciałabym umieć dobierać piętrowo do siebie rośliny, tak by do siebie pasowały..

Nie mam dużej działki, część już zagospodarował mąż, ale spróbuję, bo i ja chciałabym mieć swój mały zaczarowany ogród



Urszulla 12:38, 20 lut 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21829
bozga napisał(a)


Nie chcę Cię dobijać ale hiacynty u mnie też już wystają A przecież obie jesteśmy z lubuskiego, dziwny jest ten świat



Ciekawa jestem
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
martaibartek 10:22, 22 lut 2017


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Bożenko witam się w twoim pięknym ogrodzie po raz pierwszy.
Jestem dopiero na 318 stronie twojego wątku ale już muszę napisać, że twój ogród to bajka
Twój przed ogródek wygląda wspaniale! twoje hortensje, berberysy,derenie... wzbudzają zachwyt. Mam nadzieję, że i ten sezon będzie dla ciebie równie "owocny". Będę zaglądała. Pozdrawiam Marta
____________________
Krys 21:25, 28 lut 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bożenko czy juz tniesz hortensje?
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Gosiek33 11:27, 01 mar 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Podpowiem, gospodyni tnie gdy krokusy zaczynają kwitnąć
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies