Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za karę na koniec ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za karę na koniec ogrodu...

Mathildis 00:51, 26 kwi 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Magdah napisał(a)
A ponieważ wszyscy piszą o różnych swoich planach, też się trochę ujawnię naoglądałam się Wielkiego Odrodzenia Ogrodów Brytyjskich i przerabiam je na własne podwórko wysiałam kwiaty na bukiety i kuszą mnie topiary w ptasich kształtach. Od kilku lat kształtuję sobie przysadziste ptaszki z bukszpanu, a teraz zamarzyły mi się perliczki. Mam nadzieję, że chociaż, że na forum znajdę zrozumienie dla moich planów, bo domownicy raczej się podśmiechują Udało mi się kupić dość duże, rosochate bukszpany w bardzo dobrej cenie, o takie:

wyjęłam moje ulubione nożyce i ciach
... no nie od razu Rzym zbudowano, więc na razie jest tak:
teraz wsadzę je w Carexy i kiedyś będzie pięknie... aj hołp...

...jak się rozkręciłam z cięciem, chciałam im jeszcze dokupić dzieci i posadzić stado na trawniku, ale moje dzieci się zbuntowały, że nie będzie gdzie w piłkę grać


musisz byc baaaardzo cierpliwą osobą
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
katiaxx 00:55, 26 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Magdah napisał(a)
Na początku była trawa. Rok 2006








ale u Was krety
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 00:57, 26 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Witam, Masz piękne i ciekawe - nie zawsze spotykane na Ogrodowisku okazy - miło popatrzeć na świeże rośliny - w dodatku 9 -letnie . Kaliny przecudne będę sobie czasem zaglądać
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Magdah 01:00, 26 kwi 2015


Dołączył: 20 wrz 2013
Posty: 128
Mathildis napisał(a)


musisz byc baaaardzo cierpliwą osobą


no właśnie nie za bardzo, ale jak się zniechęcę zawsze mogę wrócić do kuli

mam już np. takiego ptaszka... głupio to zabrzmi, ale zdjęcie nie oddaje jego uroku

____________________
Magda Za karę na koniec ogrodu:)
katiaxx 01:03, 26 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
dlaczego ? - uroczy to wróbelek ?

ps.
przepraszam dostaję nocnej głupawki jest b. fajny
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Mathildis 01:05, 26 kwi 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Dziś w szkółce widziałam koszyki wycięte z bukszpanu- też pięknie wyglądały. Gdy będę tam następnym razem postaram się zrobić zdjęcie dla Ciebie.
wierzę, że ptaszyna w rzeczywistości lepiej wygląda (ale widać, że to ptak) na zdjęciu wszystko bardziej "płaskie" wychodzi
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Magdah 01:07, 26 kwi 2015


Dołączył: 20 wrz 2013
Posty: 128
katiaxx napisał(a)
Witam, Masz piękne i ciekawe - nie zawsze spotykane na Ogrodowisku okazy - miło popatrzeć na świeże rośliny - w dodatku 9 -letnie . Kaliny przecudne będę sobie czasem zaglądać


katiaxx
fajnie Cię widzieć byłam w Twoim ogrodzie parę razy, czytałam m.in. o cudownym środku na nornice
____________________
Magda Za karę na koniec ogrodu:)
katiaxx 01:10, 26 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Magdah napisał(a)


katiaxx
fajnie Cię widzieć byłam w Twoim ogrodzie parę razy, czytałam m.in. o cudownym środku na nornice


miło mi ale ja jeszcze nie mam ogrodu - choć umownie możemy używać tego terminu :
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Magdah 01:11, 26 kwi 2015


Dołączył: 20 wrz 2013
Posty: 128
Mathildis napisał(a)
Piękny i duży ogród - jest na czym oko zawiesić. A warzywnika po prostu zazdroszczę

Czytam, że masz magnolię Yellow river, popatrz w wolnej chwili na kwiaty mojej magnolii i porównaj ze swoją (str. 117 i 120). Kupiłam bez nazwy i próbuję ustalić co ona za jedna.


Bardzo podobna do mojej, pokażę Ci dokładne fotki, jak wypuści liście;
podejrzewałabym ew.Elizabeth
____________________
Magda Za karę na koniec ogrodu:)
Mathildis 01:19, 26 kwi 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
właśnie te dwie biorę pod uwagę i nie mogę ustalić która to chyba zacznę pisać Elisabeth/ Yellow River
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies