Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

margaretka3 12:49, 03 lip 2018


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Wygooglałam, ciekawy ci on. A pokażesz pokrój?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
lindsay80 13:09, 03 lip 2018


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
super te jeżówki, mają bardzo intensywny kolor.

U mnie też ogród żyje swoim życiem, inne sfery życia mnie pochłonęły - jak wczoraj wyszłam i przyjrzałam mu się z bliska to załamka, grzyb i chwast się panoszy.
____________________
Tu ma być ogród :)
iwka 13:09, 03 lip 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
margaretka3 napisał(a)
Wygooglałam, ciekawy ci on. A pokażesz pokrój?
małe jeszcze ale sporo podrosły od posadzenia, jak mi się uda to dzisiaj wstawię fotki Enya kiedyś pokazywała, swoją drogą ciekawe jak teraz u niej wygląda bardzo mi się spodobały te ciemne owoce, mam nadzieję że moja też tak ciemno się wybarwi

____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
margaretka3 13:12, 03 lip 2018


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
A zapowiada się na drzewko czy krzew?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
iwka 13:15, 03 lip 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
lindsay80 napisał(a)
super te jeżówki, mają bardzo intensywny kolor.

U mnie też ogród żyje swoim życiem, inne sfery życia mnie pochłonęły - jak wczoraj wyszłam i przyjrzałam mu się z bliska to załamka, grzyb i chwast się panoszy.
jeżówki w pełnym słońcu cały dzień, może dlatego taki intensywny kolor.

Każdy ma jakieś swoje problemy, nie da rady tylko ogrodem żyć, ja ostatnio byłam w piątek u siebie, więc też może grzyb się rozpanoszył, dzisiaj jadę na obchód
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 13:19, 03 lip 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
margaretka3 napisał(a)
A zapowiada się na drzewko czy krzew?


zdecydowanie drzewka chociaż na jednej widziałam przy samym dole odrost. Muszę go usunąć.

Znalazłam takie zdjęcie w telefonie, pewnie z miesiąc temu było robione





____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
eVka 14:08, 03 lip 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Piękne zdjęcia jeżówki eksplodują kolorami i ten pas rozchodników! Wiesz, że te od Ciebie po podzieleniu juz wielgaśne są, nie sądziłam, że tak szybko sie rozrosną. Jak myślisz w chłodniejszy dzień można podzielić i poprzesadzać? bo mam idealną dziurę na rabacie dla nich.
____________________
iwka 14:16, 03 lip 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
effka napisał(a)
Piękne zdjęcia jeżówki eksplodują kolorami i ten pas rozchodników! Wiesz, że te od Ciebie po podzieleniu juz wielgaśne są, nie sądziłam, że tak szybko sie rozrosną. Jak myślisz w chłodniejszy dzień można podzielić i poprzesadzać? bo mam idealną dziurę na rabacie dla nich.
pewnie że można, nawet gałązki mniejsze te z dołu możesz oberwać i wsadzić. Te co ci wysłałam to kilka razy były przenoszone, co je wsadziłam to zawsze mi wypadło że coś innego sobie udumałam. Wody trochę żeby nie padły i dadzą radę.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
eVka 16:40, 03 lip 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
iwka napisał(a)
pewnie że można, nawet gałązki mniejsze te z dołu możesz oberwać i wsadzić. Te co ci wysłałam to kilka razy były przenoszone, co je wsadziłam to zawsze mi wypadło że coś innego sobie udumałam. Wody trochę żeby nie padły i dadzą radę.

Extra, to czekam aż upały przejdą i dzielę ☺ jeden rozchodnik odmiany Matrona jest już taki wielki, że zasłonił trzy rozplenice, które rosną obok niego.
____________________
mrokasia 17:54, 03 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18036
U mnie zwykłe rozchodniki też porosły jak dzikie, zasłoniły tawułkę. Koniecznie w przyszłym roku muszę je podzielić i oddać chętnemu .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies