Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Agnieszka_B 20:12, 22 wrz 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Iza ! specjalistko od kostrzewy ! Zapytuję nieśmialo- co lepiej robić z kostrzwą sina na wiosnę - ciąć czy wyczesywać ?
____________________
zapach-ziemi
Konstancja30 21:41, 22 wrz 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Aguś ... moja chyba rośnie bez względu na mnie ... bo ja wiosną obcinałam tylko próbujące zakwitnąć źdźbła ... w dwóch krzaczkach jakoś bardziej na słoneczku posadzonych nie zdążyłam to ciachnęłam całą ... odbiła się ślicznie ...

w październiku moje zostaną podzielone bo rabata będzie podwyższana i siłą rzeczy wszystko wysadzę ... normalnie dzieliłabym je na wiosnę bo wielkie się zrobiły ...

nie czesałam nigdy ... czasami poczochram łapkami ...

u mnie nie mają mocno słonecznej wystawy i ziemia raczej mokra pomimo suszy ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 20:23, 23 wrz 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Izuś ja chyba sobie na zimę zostawię historię rabat zostawię....

Ale kulki w ciemnościach w świetle lamp pod brzozy wkopałam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 21:10, 23 wrz 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Izuś ja chyba sobie na zimę zostawię historię rabat zostawię....

Ale kulki w ciemnościach w świetle lamp pod brzozy wkopałam


ja sobie próbowałam poukładać ... próbowałam tylko ... braki wielkie w tym moim układaniu ... na historię poczekam do zimy
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Mala_Mi 23:00, 23 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Buziam Cię i Adamo
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Urszulla 00:46, 24 wrz 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21885
właśnie u Madżenki o śniegu napisałam,
to wszystko przez to kolędowanie,
a Ty też zimowo myślisz???
mnie zima zastanie przy moich letnich rabatach
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Konstancja30 15:35, 24 wrz 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Enya73 napisał(a)




Moja jarzębina jest jedną z najciekawszych odmian mieszańcowych jarzębiny słodkiej. Nazywa się Sorbus (x) 'Granatnaja' . Ma ciekawe bordowe owoce zebrane w grona, wielkości małej wiśni
Na razie drzewko ma tylko kilka takich kiści owoców, ale jak się rozrośnie, to owoce będę przeznaczała na przetwory oraz do dekoracji, np. wianki

Dostępna w mojej okolicy w szkółce Konik w Żorach Rogoźnej ( zaraz za Limbą ) oraz u Pudełka w Pisarzowicach.

Ostatnio w sobotę widziałam też na giełdzie w Tychach


absolutnie potrzebna ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Margarete 16:10, 24 wrz 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Konstancja30 napisał(a)
ja parę dni później ale jeszcze czerwiec ... 30 dokładnie ... wczesny rak

Przyjmujecie do klubu ?... ja tez RAK...z 23....ledwo ledwo sie załapałam bo ciut wczesniej i byłabym BLIŹNIAK.........
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:14, 24 wrz 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
asc napisał(a)


I na stół kochana to ty nie wchodź.... nie żebym coś sugerowała.. ale ...bezpieczniej na dole.... z drugiej strony oswajaj sie z wysokością.... zimno coraz bardziej... ja już też kazałam ogrzewanie włączyć.... bo się trzęsłam jak galareta..


Ocho, odezwała sie ta co to taka ostrożna.... a co raz nas na swoim wątku raczy fotkami jak nie z krawedzi dachu pt."Ogród z lotu ptaka w wydaniu asc.." to znów pokazuje jak po jakichś konstrukcjach stalowych wysoko smiga... eh, wy obie małe, filigranowe kobitki ( z typu tych "do noszenia na rekach ") a duch w was ooolbrzymi i humoru tez niemało.
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:19, 24 wrz 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Izo super są te twoje rozbielone szaro-bezowe klimaty i huśtadełko ze wskazań lekarza tez mi sie jak najbrdziej podoba, nawet jesli bez refundacji...... nie dziwie sie że bedziesz pracować nad Żonem i urabiac go ... że to rzecz pierwszej potrzeby jest. Tez bym tak robiła........
Czekam jak inni na finał twojego tarasu i na foty.

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies