Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gruszka_na_w... 21:05, 11 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21904
Właśnie znalazłam topiącą się pszczołę w poidełku. Nie padało ho, ho, a może i dłużej. Obmyślałam tratwę dla owadów, jakieś słomki plastikowe albo coś.
Kupiłam wiosną w markecie jarzmiankę większą w ilości sztuk 3, ukazały jeden listek i zastygły w tym stanie.Kosztowały po 10 zeta za szt. Zapamiętać: nie kupować kłączy w markecie!
To ostatnie zdanie jest do mnie
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gosiek33 21:51, 11 cze 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
współczuję pszczołom, ale one tak mają - czytałam na forum pszczelarskim


Moja jarzmianka ma się świetnie i niech tak zostanie. Zobaczyłam dziś zdjęcia ze spotkania u Szmitów - bajka.


Za to sama dziś szalałam w ogrodzie. Było na tyle chłodno, że nakopałam się dziś za wszystkie czasy - kilkanaście dołków. Powsadzałam rh, hortensje, derenie, poprzesadzałam też kilka hortensji, które w ścisku gdzieś tak po kątach się pałętały. Nie wiem jak to zniosą. Mam nadzieję, że wiosną odżyją.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Bogdzia 22:34, 12 cze 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pszczoły musza pic jak nie przylecą do Was to znajda wode gdzies indziej.Patyczki włozone do poidełka moga trochę pomóc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gruszka_na_w... 22:04, 14 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21904
Hortensje, przynajmniej te bukietowe, to żelazne rośliny. Nic im nie będzie. Wciąż nie mogę przekonać się do ogrodowych.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
bozga 22:48, 14 cze 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Fajnie, że hortensje A jarzmiankę też muszę kupić, bardzo mi się podoba i chyba da ją rade wetknąć wszędzie
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Gosiek33 07:30, 15 cze 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Szukam jeszcze bordowej, ale na razie nie trafiłam na nią. Kupiłam i posadziłam za to kocimiętkę blue dragon, zobaczę co z tego wyrośnie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Makusia 15:31, 15 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Dzień dobry Gosiu
Przywituję się i pozdrawiam!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Gosiek33 17:13, 15 cze 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Witaj Makusia, miło Cię gościć


chciałam dziś dokupić białą jarzmiankę, wczoraj było chyba 7 szt. dziś rano ktoś wszystkie wykupił
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
bozga 22:31, 16 cze 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Gosiek33 napisał(a)
Witaj Makusia, miło Cię gościć


chciałam dziś dokupić białą jarzmiankę, wczoraj było chyba 7 szt. dziś rano ktoś wszystkie wykupił

To nie ja chociaż chciałabym
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Makusia 22:50, 16 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Bozga (jesteś chyba tą sławną Bogdzią od ponad 100 patyczków hortensji u Miry ☺?) to były ha dwie wypowiedzi Gosi-pierwsza do mnie, a druga do Ciebie ☺

____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies