Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 12:21, 15 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Lucy tak czy siak czekam na Ciebie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 12:36, 15 lip 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
Gosiu, orzeł odleciał jutro powinien doleciec do Ciebie. Wszystkie te nieszczesniki do wiader z woda. W kilka dni sie zregeneruja. A jak nie to wiosna na stowe. Nasionka baptysji dosle jak wyschna strączki
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 13:07, 15 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
TAR napisał(a)
Gosiu, orzeł odleciał jutro powinien doleciec do Ciebie. Wszystkie te nieszczesniki do wiader z woda. W kilka dni sie zregeneruja. A jak nie to wiosna na stowe. Nasionka baptysji dosle jak wyschna strączki



Dzięki, całusy ślę
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 11:56, 16 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
TAR napisał(a)
Gosiu, orzeł odleciał jutro powinien doleciec do Ciebie. Wszystkie te nieszczesniki do wiader z woda. W kilka dni sie zregeneruja. A jak nie to wiosna na stowe. Nasionka baptysji dosle jak wyschna strączki



Orzeł właśnie wylądował

Młodzieniec miał problemy z targaniem


Szalona kobieta z Ciebie, chyba pół ogrodu wytrzebiłaś - pięć wiader pobudowlanych pracowicie nawadnia te dobra. Czy każdy woreczek to inna dobroć, czy tak się kopnęło łopatą? Hyzop faktycznie piękny, on na suchą słoneczną rabatę?

I nie dziękuję
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 12:05, 16 lip 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
Kazdy woreczek to inny kolor, te najwyzsze to granatowe a drugie powinny być fuksjowe. Gosia tak miedzy nami to ja mam jeszcze kilka kupek, ktore juz nie wlazły do kartonu. Ale nie wiem jakie kolory docelowo ci urosna. Na pewno nie sadzilam w tamtym miejscu tych co dostałąm na zlocie od ciebie Poszukam foty z ub. jesieni jakie kolory. Raczej z tych fioletow i róży bardziej krwistych. Mama jeszcze w jednym miejscu takie jasne różowe pełne, sa przepiekne. Bede je z wiosna wysadzac to dostaniesz. Moga robic za żywoplot, u mnie na mokrym sa wyższe ode mnie. Ale piekne.

Hyzopy na suche i umiarkowane. Uwielbiam je i wszelakie zbieracze miodu również. Obklejone pszczolami, trzmielami, bąkami i motylami. Warto rozmnozyc. Te co ci wysłąłam to rozmnażałam jesienia w skrzyni po warzywach. A teraz mam drugie tyle w burakach i jeszcze Dorii oddałam. Wycinasz gałązki i w kępkach do ziemi co najmniej na 1/3.


i u mnie jeszcze sporo zostało w ogrodzie, teraz łatwiej mi je bedzie wysadzic i dam je na suche pod płot leśny. ale końca nie widac
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 12:12, 16 lip 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
znalazłam fotki:
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 12:13, 16 lip 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 12:34, 16 lip 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
Gosia popatrz na te kwiatki i usuwam. Nie chce ci smiecic.
Dziewczyn prosze o niecytowanie.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 12:41, 16 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ależ przepiękne


tak lubię takiego bladego z żółtym środkiem, że kupiłam sobie taką roślinkę (kiedyś znajdę nazwę, kwitnie od czerwca do października






____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 12:42, 16 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
TAR napisał(a)
Gosia popatrz na te kwiatki i usuwam. Nie chce ci smiecic.
Dziewczyn prosze o niecytowanie.



nic nie śmiecisz i nie usuwaj proszę
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies