Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

TAR 11:45, 17 lip 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7426
dziewczyny spróbujcie to co wam Gosia napisała, kilka łodyg styknie odciac i wsadzic do ziemi. Moze nowe sadzonki beda zdrowsze niz te co kupiłyscie. Ciekawe jakie ja dostane? wzielam z innego zrodła.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kasia_CS 13:27, 17 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ja właśnie przed chwilą to zrobiłam - uciełam 2 gałazki i do ziemi, a jak sie wkurzę, to więcej opitolę
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
TAR 13:32, 17 lip 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7426
Kasia i prawidłowo tylko wsadz dosc gleboko minimum 3 oczka i oberwij listki. nie ma bata powinno sie ładnie ukorzenic. moge po poludniu pokazac moje "samoróbki"
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 13:54, 17 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Susza a u mnie znowu wysiało się sitowie. Na razie łatwo daje się wyrywać


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Anda 14:13, 17 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33524
Listki też wsadź. U mnie wyrosły z listków i łodyżek. One chyba się z wszystkiego ukorzeniają
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosiek33 14:19, 17 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Anda napisał(a)
Listki też wsadź. U mnie wyrosły z listków i łodyżek. One chyba się z wszystkiego ukorzeniają



z listków nie udało mi się do tej pory
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasia_CS 14:31, 17 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mnie listki, które się same ułamały lub "przy pomocy" dzieci i leżały na ziemi też się ukorzeniały co poniektóre

nie wiem, czy z tych klapniętych listków też dadzą radę?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
TAR 15:24, 17 lip 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7426
Gosiek33 napisał(a)



z listków nie udało mi się do tej pory


mnie tez nie, jak wkladałam do doniczek z listkami i potem przesadzałam w docelowe to listki zawsze obumarła materia, korzonki puszczały od oczek łodygi
____________________
Ogrod nad bajorkiem
inka74 16:19, 17 lip 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Gosiek33 napisał(a)
Inka a może spróbuj zrobić z niego sadzonkę. Wetknij głęboko i może się ukorzeni.
już próbowałam. z tego ni w dudu. Z innych - mam już kilka tak rozmnożonych ale nie z listków - to mi tez nie wychodzi a z łodyżek. Kupiłam takie fajne niskie rozchodniki, nie pamiętam teraz nazwy ale bardzo mi się podobały a nigdzie ich już nie było. Z połamanych zrobiłam 2 nowe sadzonki i są, żyją, bardzo ładne są.

Link mi nie działa - zerkniesz? Wilgoć i przenawożenie się zgadzam tylko nie rozumiem, dlaczego tylko te trafiło a inne rozchodniki obok piękne, zdrowe. Nic im nie jest. Jak będę w domu to zrobię zdjęcie i wstawię u siebie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 16:24, 17 lip 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasia_CS napisał(a)
O kurcze, Iwonka! Mam to samo z moim Goodbudem! Ania mi go u Szym. kupowała. Od jakiegoś tygodnia liście mu opadają, czyli to samo jak u Ciebie. A źródło też to? Bo może to przyczyna...?
nie, ja kupiłam w Kobyłce rok temu. Jak kupowałam - bardzo ładne sadzonki były z elegancką wydrukowaną metką a teraz połowę krzaczka się obrało z listków, takie jakby zwiędnięte są
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies