Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

April 10:14, 15 lip 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
Gosiek33 napisał(a)

Cenna Twoja uwaga co do powojnika, a myślałam, że to jakiś Snow. Ale myślę, że mogę go podobnie traktować



Goś, powojnik Paul Farges to to samo co Summer Snow. Mam ich kilka. Nie trzeba go ciąć ale co kilka lat można odmłodzić, bo stare pędy drewnieją i najlepiej kwitnie na nowych, wtedy starych zupełnie nie widać. U mnie zarósł całą drewutnię.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Gosiek33 10:19, 15 lip 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
KasiaBawaria napisał(a)
Gosiek, ty masz gilenie?Jak duza ci rosnie? I czy da rade w cieniu drzew?


Mam ją dopiero od wiosny tego roku i rośnie w półcieniu. Spytaj tu u Sylwii ma doświadczenie. U niej i słońcu i w cieniu ładnie rośnie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 10:21, 15 lip 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
April napisał(a)


Goś, powojnik Paul Farges to to samo co Summer Snow. Mam ich kilka. Nie trzeba go ciąć ale co kilka lat można odmłodzić, bo stare pędy drewnieją i najlepiej kwitnie na nowych, wtedy starych zupełnie nie widać. U mnie zarósł całą drewutnię.


Oooo! dzięki za wyjaśnienie

Pamiętam potwora w ogrodzie botanicznym
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
galgAsia 11:01, 15 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Oj, Gośku, masz jedną nóżkę bardziej... Dobrze, że miałaś ten zabieg Radiosynwektomia jest skuteczna i na pewno przyniesie ulgę, zresztą sama już to zauważyłaś No to zginaj sobie tę nóżkę, zginaj...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gosiek33 11:26, 15 lip 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
galgAsia napisał(a)
Oj, Gośku, masz jedną nóżkę bardziej... Dobrze, że miałaś ten zabieg Radiosynwektomia jest skuteczna i na pewno przyniesie ulgę, zresztą sama już to zauważyłaś No to zginaj sobie tę nóżkę, zginaj...


Znasz się i zapewniasz, że skuteczne leczenie? Ale kiedy kosić trawę będę mogła?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
galgAsia 11:29, 15 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek33 napisał(a)


Znasz się i zapewniasz, że skuteczne leczenie? Ale kiedy kosić trawę będę mogła?
Pytałam naszych ortopedów, chwalą sobie skuteczność. A trawa...? pewnie jeszcze co najmniej tydzień - dwa poczeka...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mrokasia 11:46, 15 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Gosiek33 napisał(a)



oczko zarosło, cała ta rabata nawzajem się pożera. Jestem uziemiona przez kolano i prawie cały dzień leżę z wielką bolącą banią, ale jakoś rano nie wytrzymuję i na chwilę kuśtykam by choć parę fotek cyknąć


Bodziszek Wallicha Blogold Blue Sunrise zmienił się w potwora




czyściec Cotton Bell wlazł do wody




Dobrze że chakonki miały ciężki start i jakoś się w ryzach trzymają




Podobnie bodziszek Orkney Cherry zmienił się w potwora





Ale u Ciebie ładnie! Chciałabym znowu Cię odwiedzić i pooglądać to wszystko na żywo .
Zdrowia dla kolanka!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gosiek33 11:47, 15 lip 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Dzięki za zainteresowanie.
Za dwa tygodnie cała łąka kwiatowa mi zakwitnie, teraz najgorsze krwawniki
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 12:02, 15 lip 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
mrokasia napisał(a)


Ale u Ciebie ładnie! Chciałabym znowu Cię odwiedzić i pooglądać to wszystko na żywo .
Zdrowia dla kolanka!!!



Kolanko bardzo dziękuje


Muszę się zastanowić jak to zrobić
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 16:33, 15 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Wspolczuje klopotow z kolanem. Zdrowka zycze.Dziekuje za odpowiedz w sprawie gileni.
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies