Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 10:28, 22 lip 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
violaskom napisał(a)
Gosiu bardzo dziękuję za zdjęcia. To porównanie z Rozanne i driakwią pokazuje, że jest on niebieski. Kupię go na pewno. Na stronie piwonia.pl jest duży wybór floksów, ale zobaczyć je będzie można dopiero we wrześniu. Zresztą potrzebuję je na rabatę która od 3 lat jest w remoncie, więc do wiosny mam jeszcze czas.
Czy szkółkę Rysia odwiedzasz osobiście? Chyba z Piaseczna masz do niego daleko? W piątek wybieram się do W-wy. Warto zboczyć z drogi by do nich zajrzeć?



Nigdy u nich nie byłam, zawsze wynajduję ich na targach. Ogłaszają się na fb gdzie aktualnie będą. Myślę, że można telefonicznie zamówić konkretną roślinę by na targ przywieźli
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 11:08, 22 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Moim zdaniem to milkshake a jak wysoka jest? Bo merinque z tych niskich.Milkshake u mnie duza rosnie.Cudny floks
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 13:09, 22 lip 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
KasiaBawaria napisał(a)
Moim zdaniem to milkshake a jak wysoka jest? Bo merinque z tych niskich.Milkshake u mnie duza rosnie.Cudny floks


Mam obie i ciągle je mylę. Tabliczki są w takim gąszczu że do nich nie sięgam. Obie mają po 90 cm
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
popcorn 14:28, 22 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cudne jeżówy! Moje kudosy świeżo kupione mają po 1-2 kwiatki buahahaha liczę że szybko urosną!
____________________
Mój nowy ogródek
anabuko1 08:16, 23 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Gosiek33 napisał(a)
W zeszłym sezonie połączenie Delicious Candy i bylicą luizjańską bardzo się sprawdziło, teraz jeżówka wystrzeliła a bylica nie nadąża i wątpię by aż tak wysoko urosła. Krwawnica - okiem widzę prawie amarant na zdjęciu wydaje się bardziej fioletowa






Nie pamiętam znowu czy to Milkshake czy Meringue





jednak kudos fantastycznie dopełnia rabatę




W tym roku polubiłam Pink Bonbon





No pięknie. Jeżówki i ja bardzo lubię.
I ten niebieski floks tez masz bardzo ładny.
Chyba takiego niebieskiego jeszcze nie widziałam .
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gosiek33 13:10, 23 lip 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
anabuko1 napisał(a)

No pięknie. Jeżówki i ja bardzo lubię.
I ten niebieski floks tez masz bardzo ładny.
Chyba takiego niebieskiego jeszcze nie widziałam .



Sprzedawca zapewniał iż to najbardziej niebieski z niebieskich floksów
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 18:15, 24 lip 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Orange Passion w początkowej fazie, potem płatki się rozwiną









Supreme Cantaloupe to ta pomarańczowa w towarzystwie jakiejś również rurkowo zaczynającej jeżówki




siewka




____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
violaskom 18:21, 24 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Gosiek33 napisał(a)



Sprzedawca zapewniał iż to najbardziej niebieski z niebieskich floksów

Ile u Ciebie ma wzrostu? Podają, że 60-80cm, ale przeważnie rosną wyższe.
Jestem zakochana w Twoim przetacznikowcu. Uwielbiam je i właśnie kupiłam 4 szt. Adorations. Może też będą rozrastać się jak Twoje. Te co do tej pory mam, to albo niskie, albo kępka malusia.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Anda 18:26, 24 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Sliczności pokazujesz
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosiek33 18:34, 24 lip 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
violaskom napisał(a)

Ile u Ciebie ma wzrostu? Podają, że 60-80cm, ale przeważnie rosną wyższe.
Jestem zakochana w Twoim przetacznikowcu. Uwielbiam je i właśnie kupiłam 4 szt. Adorations. Może też będą rozrastać się jak Twoje. Te co do tej pory mam, to albo niskie, albo kępka malusia.


Do metra dociąga, w tym roku wiosną przycinałam część pędów więc efekt jest inny niż w ubiegłym roku.
Przetacznikowce te wysokie mam dwa i ten jest bardzo okazały, ten drugi przesadzamy na razie słabszy
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies