Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod Borem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod Borem

Iggia 22:18, 05 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
gierczusia napisał(a)
Cześć a te małe różowe kuleczki to co jeśli można zapytać i jakie warunki mieć musi ???

Skrzyń na warzywa zazdraszczam okrutnie z tymi mikro pomidorami doniczkach

Pozdrowionka

Elu a o które zdjęcie dokładnie Ci chodzi?
Jeżeli to - to jest to szczypiorek 7-letni


A co do skrzyń - to są bardzo wygodne a zrobione z desek z szalunków z budowy domu.
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
gierczusia 21:48, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Szczypiorekkkkkk ???? nooo nie..i na dodatek 7 letni ????? To ja juz tego szczypiorku nie dożyjem

A tak na serio jest sliczny...a ze skrzyniowego recyklingu to się troszku ubawiłam ależ te nasze ogrodniczki to przedsiębiorcze osoby Juzek z KRuklandii sama robiła meble ogrodowe z palet też fajne
Pozdrowionka
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Iggia 09:23, 09 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
gierczusia napisał(a)
Szczypiorekkkkkk ???? nooo nie..i na dodatek 7 letni ????? To ja juz tego szczypiorku nie dożyjem

A tak na serio jest sliczny...a ze skrzyniowego recyklingu to się troszku ubawiłam ależ te nasze ogrodniczki to przedsiębiorcze osoby Juzek z KRuklandii sama robiła meble ogrodowe z palet też fajne
Pozdrowionka

Szczypiorek jak mu pozwolisz to szybko Ci zakwitnie u mnie juz po 1 roku (bo wcześniej mu nie pozwoliłam) Część szczypiorku jest starsza ale większość siana 2 lata temu Wygląda faktycznie genialnie.
A tak wygląda tydzień po ścięciu, w flakonie


____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Agawita 12:33, 09 cze 2015


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Dzięki za wizytę u mnie masz to szczęście, że na tym etapie trafiłaś na Ogrodowisko, mniej będzie przerabiania skrzynki na warzywa są super pomysłem, też do tego dojrzałam tylko troche późno... Tak jak ktoś wczesniej radził kupuj sadzonki po kilka i rozmnażaj, to najtańszy sposób na uzyskanie większej ilości roślin. Na etapie budowy domu każda złotówka idzie na wykończenie a czas leci. Pozdrowionka
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Iggia 13:53, 09 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Agawita napisał(a)
Dzięki za wizytę u mnie masz to szczęście, że na tym etapie trafiłaś na Ogrodowisko, mniej będzie przerabiania skrzynki na warzywa są super pomysłem, też do tego dojrzałam tylko troche późno... Tak jak ktoś wczesniej radził kupuj sadzonki po kilka i rozmnażaj, to najtańszy sposób na uzyskanie większej ilości roślin. Na etapie budowy domu każda złotówka idzie na wykończenie a czas leci. Pozdrowionka

Dzięki
Podążam za waszymi radami
Ostatnio dostałam od Hogaty 3 żurawki i już każda została podzielona na 3 Tak samo zrobiłam z trawami i teraz czekam aż się ukorzenią. Powoli przygotowuję się do kolejnego sezonu (wtedy będę mogła zacząć tworzyć coś )
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Iggia 22:06, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Hogato - dziękuję

____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Iggia 22:08, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Moje kwitnące (przekwitające):
Przywotnik:

Irysy:
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Iggia 22:09, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
W pączkach
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Iggia 22:11, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
I te które zaraz zakwitną a nie wiem co to:
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Iggia 22:12, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
I kolorowe pnącza na samym początku ich drogi, niedawno wykiełkowały
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies