Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod Borem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod Borem

AnnaCh 22:19, 10 cze 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Aga, no i super, że podzieliłaś żurawki, one łatwo się ukorzeniają i rosną
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Iggia 22:28, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Właśnie nie wiem co się dzieje, bo te najciemniejsze chyba słońce przypaliło mi liście więc musiałam je odciąć, a te zieloniutkie więdną (mimo podlewania i ukorzeniacza), Ale z drugiej strony dzieliłam je w piątek, więc sie jeszcze mogły nie podnieść po tym.
Moim problemem teraz jest to, że praktycznie nie mam cienia na działce (jakiegoś stale zacienionego miejsca) i niestety ale musiałam je włożyć do doniczek i schować pod dach.
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
AnnaCh 22:38, 10 cze 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
No i dobrze zrobiłaś
Trochę kiepsko, bo na słońcu dobrze sobie radzą tylko te ciemne właśnie.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Iggia 23:13, 10 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Trochę je podkuruję i potem wsadzę do ziemi do takiej małej rabaty która jest e sloncu tylko 2-3 godz.
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Agawita 00:02, 11 cze 2015


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Brawo, zdolna uczennica przypomnij się na jesieni to podzielę się miskantami teraz w tym słońcu obawiam się, że mogłabym je zasuszyć....
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Iggia 07:20, 11 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Muszę kupić jakieś żurawki które wytrzymają na mojej patelni, bo mi się hosty przypalają na słońcu. A tak to posadzę żurawki pomiędzy hostami, tak żeby je lekko osłonić.
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Iggia 07:26, 11 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Agawita napisał(a)
Brawo, zdolna uczennica przypomnij się na jesieni to podzielę się miskantami teraz w tym słońcu obawiam się, że mogłabym je zasuszyć....

Dziękuję

A co do miskantów to super mam już 4 trawy to miskanty będą mi pasowały.
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Hogata 08:39, 11 cze 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Iggia napisał(a)
I te które zaraz zakwitną a nie wiem co to:


Pierwsze zdjęcie to ostróżka, drugie to liliowiec.
Roślinki niech rosną zdrowo i się rozrastają szybko. Żurawki kupuję zawsze po jednej i rozmnażam
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 08:41, 11 cze 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Iggia napisał(a)
Właśnie nie wiem co się dzieje, bo te najciemniejsze chyba słońce przypaliło mi liście więc musiałam je odciąć, a te zieloniutkie więdną (mimo podlewania i ukorzeniacza), Ale z drugiej strony dzieliłam je w piątek, więc sie jeszcze mogły nie podnieść po tym.
Moim problemem teraz jest to, że praktycznie nie mam cienia na działce (jakiegoś stale zacienionego miejsca) i niestety ale musiałam je włożyć do doniczek i schować pod dach.


To dobrze że je schowałaś, bo dopóki się dobrze nie ukorzenią to lepiej niech będą w cieniu. No i podlewaj, podniosą się
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Iggia 09:13, 11 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Hogata napisał(a)


Pierwsze zdjęcie to ostróżka, drugie to liliowiec.
Roślinki niech rosną zdrowo i się rozrastają szybko. Żurawki kupuję zawsze po jednej i rozmnażam

Też tak mam zamiar robić.Ale potrzebuje ich kilka, a jesienią podejrzewam, że jeszcze więcej
Musze się wybrać do jakiejś szkółki popatrzeć co mogę mieć i wybrać sobie to czego będę później potrzebowała.
Dzięki za rozpoznanie roślinek - czyli mam ostróżkę, lilię i liliowca Super
No i oczywiście żurawki i trawy od Ciebie
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies