Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod Borem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod Borem

Iggia 12:51, 21 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Mini naparstnica

Hosty i lawenda

Ostróżka
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
BaRa 06:41, 23 cze 2015


Dołączył: 20 gru 2013
Posty: 295
Hej Aga! Wpadłam z rewizytą
Pracy czeka Cię mnóstwo, ale plus, że tu trafiłaś na samym początku
Dzięki radom Ogrodowiskowych specjalistów dasz radę i stworzysz piękny ogród Zaznaczam do podglądania, będę kibicować Sąsiadce

Pozdrawiam
____________________
BaRa - Kamienny ogród
Marta7 08:04, 23 cze 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Aga pospacerowalam u Ciebie,Twój ogrodek młodziutki ale napewno bedzie piękny...
Ja w tym roku też posadziłam dużo ostróżek i naparstnic
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Iggia 08:16, 23 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Dziękuje bardzo za odwiedziny u mnie
To co mam teraz ty tylko tymczasówka, bo na placu budowy nie ma sensu wyznaczać rabat. Urządzać ogród zacznę dopiero jak zakończymy wszystkie prace związane z kopaniem w ziemi. Wtedy wyrównam sobie przód i w nim będe coś powoli kombinowała. Narazie moja rabata to taki rozmnażalnik, żebym z kilku roślin mogla dzielić na więcej
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Iggia 08:18, 23 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
U ostróżek podobają mi się kwiaty, ale nie liście. Naparstnice są bardzo fajne ale nie wiem ile będę miała dla nich miejsca później.
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Iggia 08:24, 23 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
U mojej sąsiadki wczoraj firma ogrodnicza robiła nasadzenia mieli chyba jakiś dziwny na nie pomysł (już pomijam żurawki na czarnej macie w miejscu gdzie jest niczym nie osłonięta patelnia, ale w jednym miejscu przy tarasie jest chyba z 6 tawulek na 1 m2 a zaraz obok na przestrzeni prawie 4 metrów kwadratowych tylko 2 iglaki (które co prawda mają być płożące - no ale..jak sa takie malutkie to kiedy to podrośnie, żeby nie świeciło czarna szmatą?), albo posadzenie na 1 m2 4 iglaków płożących (chyba jałowiec) i buka Purple Fountain. Ogólnie zamysł mi się podobał, ale wykonanie już tak nieszczególnie.
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
agam 11:59, 23 cze 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Fajnie masz że dopiero jesteś na etapie projektowania, masz czas na przemyślenia z głową . Nie ma nic gorszego od przesadzania roślin po sto razy, albo wyrzucania.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Iggia 12:03, 23 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Hihihi - już w ciągu tego roku przesadzałam połowę chyba z 2 razy
Ale Aga masz rację - na szczęście jestem jeszcze na samym początku drogi i teraz tylko rozmnażam sobie to co mi się podoba i czego będę później potrzebowała.
Od znajomej mam już obiecane sadzonki z 4 host a od sąsiadki na jesień mam dostać piwonie. Zaczyna mi brakować miejsca na te moje chciejstwa i do rozmnażania. Zwłaszcza, że mój M jest temu niechętny
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Hogata 12:04, 23 cze 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Tak tylko wtedy się przesadza bo za blisko posadzone i się rozrosło, bo to z tym nie pasuje, bo coś fajnego wpadnie w oko.... Dla kogoś kto kocha ogród robota bez końca... i to jest najfajniejsze.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Iggia 12:08, 23 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Hogata napisał(a)
Tak tylko wtedy się przesadza bo za blisko posadzone i się rozrosło, bo to z tym nie pasuje, bo coś fajnego wpadnie w oko.... Dla kogoś kto kocha ogród robota bez końca... i to jest najfajniejsze.

Dokładnie Agata
W ogrodzie odreagowuje stresy i odpoczywam.
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies