Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod Borem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod Borem

Iggia 12:25, 06 cze 2017


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Iggia 12:26, 06 cze 2017


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Iggia 12:26, 06 cze 2017


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Marga 17:45, 06 cze 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Podglądam co Ci rośnie Orliki masz w pięknym kolorze i irysów masz sporo.
Cieszę się, że patyczki się przydały Nawet jak nie wszystkie wypuściły listków, to może poszły w korzonki. Moje będę sprawdzała dopiero jesienią.
Fajny masz warzywnik. U mnie w tym roku jest beznadziejny. Nie mam na nic czasu, a jak na działkę uda mi sie wyskoczyć 2 razy w tygodniu, to już sukces
Macham z upalnego i suchego Lublina.
____________________
Ogród dla moich synków
Iggia 22:55, 06 cze 2017


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Marga napisał(a)
Podglądam co Ci rośnie Orliki masz w pięknym kolorze i irysów masz sporo.
Cieszę się, że patyczki się przydały Nawet jak nie wszystkie wypuściły listków, to może poszły w korzonki. Moje będę sprawdzała dopiero jesienią.
Fajny masz warzywnik. U mnie w tym roku jest beznadziejny. Nie mam na nic czasu, a jak na działkę uda mi sie wyskoczyć 2 razy w tygodniu, to już sukces
Macham z upalnego i suchego Lublina.

Orliki mam od Ani - Malej Mi udały mi się siewki pełnych orlików w cudnych kolorach
A irysy się bardzo fajnie rozrastają i z roku na rok jest ich coraz więcej
Mam nadzieję, ze jak najwięcej patyczków się przyjmie i jeszcze raz dziękuję Ci bardzo za nie

A co do warzywnika - to tylko ładnie na zdjęciu wygląda Rzodkiewka mi cala przerosła - muszę w jej miejsce wysiać fasolkę szparagową

Pozdrawiam z upalnej Tajęciny
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Iggia 22:57, 06 cze 2017


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Żeby nie było za ładnie jest mały zgrzyt w postaci nornic, które w ostatnim czasie załatwiły mi do zera dużego orlika i wczoraj przetacznika kupionego rok temu
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Malgosik 12:39, 07 cze 2017


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
pewnie już i irysy i orliki przekwitły?
bo u mnie tak
ale chociaż szałwia jeszcze kwitnie
zielono u Ciebie
____________________
Ogród na glinie
Iggia 12:49, 07 cze 2017


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Irysy jeszcze się trzymają, choć powoli już część przekwita orliki też jeszcze cieszą

Szałwia już zaczyna

Zielono u mnie ale i dużo za gęsto - chwilowo nie mam gdzie rozsadzać tego co mi się wysiało. Na wiosnę dałam szwagierce kilka reklamówek siewek ale widzę że inne nadrabiają
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Iggia 10:03, 14 cze 2017


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Dziewczyny potrzebuję hmm - wskazówek Gdzieś w sierpniu będą u mnie robić taras, który trochę niefortunnie będzie bardzo wysoko - ok 50-60cm nad poziomem ziemi.

Ponieważ w tym miejscu u mnie jest straszny przeciąg wymyśliłam sobie - ze posadzę wokół niego trawy ozdobne /żeby trochę wizualnie zniwelować wysokość/ - tylko teraz jakie trawy?

Zastanawiałam się nad Gracillimusem i Morning Light. Jak myślicie?
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
17:48, 14 cze 2017
Iggia napisał(a)
Dziewczyny potrzebuję hmm - wskazówek Gdzieś w sierpniu będą u mnie robić taras, który trochę niefortunnie będzie bardzo wysoko - ok 50-60cm nad poziomem ziemi.

Ponieważ w tym miejscu u mnie jest straszny przeciąg wymyśliłam sobie - ze posadzę wokół niego trawy ozdobne /żeby trochę wizualnie zniwelować wysokość/ - tylko teraz jakie trawy?

Zastanawiałam się nad Gracillimusem i Morning Light. Jak myślicie?


beda ładnie powiewac na wietrze ...a przeciąg jak był tak bedzie raczej musisz posadzacić jakies wysokie zywopłoty ...nie koniecznie blisko tarasu moga byc dalej od niego i tez beda wysłaniac ...ale trzeba przemysleć jak je posadzic
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies