Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod Borem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod Borem

Dominika11 13:00, 17 mar 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
jjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaccccccccciiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeee
ale zleciało, ja odliczam, ale u mnie troszkę dłużej
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Manalena 15:24, 18 mar 2017


Dołączył: 22 kwi 2013
Posty: 162
Witaj !!!!
Ja w tym roku planuje po raz pierwszy zrobić skrzynie na jarzynki. Planuje na ten rok 2 skrzynie ok 3m na 1,2 m(razem) Gdzieś na Twoim wątku wyczytałam,że miałaś w zeszłym roku też 2 sztuki. Co Ci się w nich zmieściło-mam duże plany a chyba mało miejsca!
A propos ładna kuchnia- układ prawie identyczny jak moja tylko kolory inne!!!

Pozdrawiam
____________________
Ogród dla zapracowanych
Iggia 11:24, 19 mar 2017


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Manalena napisał(a)
Witaj !!!!
Ja w tym roku planuje po raz pierwszy zrobić skrzynie na jarzynki. Planuje na ten rok 2 skrzynie ok 3m na 1,2 m(razem) Gdzieś na Twoim wątku wyczytałam,że miałaś w zeszłym roku też 2 sztuki. Co Ci się w nich zmieściło-mam duże plany a chyba mało miejsca!
A propos ładna kuchnia- układ prawie identyczny jak moja tylko kolory inne!!!

Pozdrawiam

Witam serdecznie u mnie
Tam mam 2 skrzynie o wymiarach 1 m x 1.5m. W zeszłym roku mialam: 10 krzaczkow pomidorów, i po rzędzie: bazylii, pietruszki, boćwiny, 4 ogorki, buraczki ćwikłowe, marchewkę i w ostatnich dwóch rsedach mialam naprzemiennie: rzodkiewki sałatki i fasolke szparagowa.
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
AniazZielone... 11:36, 19 mar 2017


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Witaj, kuchnia czaderska, zauroczyła mnie, to co mi się marzy szafki pod sam sufit
Pozdrawiam
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
Iggia 20:58, 19 mar 2017


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
AniazZielonegoWzgorza napisał(a)
Witaj, kuchnia czaderska, zauroczyła mnie, to co mi się marzy szafki pod sam sufit
Pozdrawiam

Aniu, witam i dziękuję
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Marga 09:19, 20 mar 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Przeczytałam!
No Kochana, miałaś kupę roboty z tą wykończeniówką, ale efekt jest super. W ogóle wnętrze masz takie lekkie Fajnie, że już się wprowadzasz.
Czytam, że opóźnienie w przeprowadzce spowodowane było brakiem przyłącza gazowego. To identycznie jak u mnie, obecnie też czekam na rozmarznięcie gruntu i wykopy. Myśmy przed zimą zrobili kotłownię i podłączyli do pieca małą butlę z gazem. Na początku jedna butla wystarczała na 2 dni, ale teraz jak podłogówka się rozgrzała, to zmieniamy ją raz na tydzień. Mamy też kominek (a raczej kozę) w razie czego.
W ogrodzie dostrzegłam jedną rabatę z pięknymi bylinami. Czytam, że dużo rozmnażasz sama i jak byś coś chciała ode mnie to mów śmiało.
Obecnie mam do oddania patyczki: dereni Elegantissima, hortensji bukietowych Silver Dollar i Vanilla Fraise. Malutkie patyczki tawuły japońskiej Goldmound też mam na zbyciu. Zawsze coś się ukorzeni Mogę Ci też coś podzielić. Mam dużo nasion stipy!
Piszesz, że masz baaardzo słoneczną działkę, to polecam Ci właśnie bezproblemowe tawuły japońskie i perovską. Tych roślin nigdy nie podlewam, na wiosnę tylko podetnę, radzą sobie same, a grają "pierwsze skrzypce" u mnie na rabatach.
Sorrki, że się rozpisałam.
Będę zaglądać i pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogród dla moich synków
Iggia 09:46, 20 mar 2017


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Marga napisał(a)
Przeczytałam!
No Kochana, miałaś kupę roboty z tą wykończeniówką, ale efekt jest super. W ogóle wnętrze masz takie lekkie Fajnie, że już się wprowadzasz.
Czytam, że opóźnienie w przeprowadzce spowodowane było brakiem przyłącza gazowego. To identycznie jak u mnie, obecnie też czekam na rozmarznięcie gruntu i wykopy. Myśmy przed zimą zrobili kotłownię i podłączyli do pieca małą butlę z gazem. Na początku jedna butla wystarczała na 2 dni, ale teraz jak podłogówka się rozgrzała, to zmieniamy ją raz na tydzień. Mamy też kominek (a raczej kozę) w razie czego.
W ogrodzie dostrzegłam jedną rabatę z pięknymi bylinami. Czytam, że dużo rozmnażasz sama i jak byś coś chciała ode mnie to mów śmiało.
Obecnie mam do oddania patyczki: dereni Elegantissima, hortensji bukietowych Silver Dollar i Vanilla Fraise. Malutkie patyczki tawuły japońskiej Goldmound też mam na zbyciu. Zawsze coś się ukorzeni Mogę Ci też coś podzielić. Mam dużo nasion stipy!
Piszesz, że masz baaardzo słoneczną działkę, to polecam Ci właśnie bezproblemowe tawuły japońskie i perovską. Tych roślin nigdy nie podlewam, na wiosnę tylko podetnę, radzą sobie same, a grają "pierwsze skrzypce" u mnie na rabatach.
Sorrki, że się rozpisałam.
Będę zaglądać i pozdrawiam serdecznie

Lubię jak ktoś się rozpisuje u mnie

Całą zimę grzaliśmy kominkiem i powoli prowadziliśmy drobne prace wykończeniowe No niestety - ale z tym gazem to nas ładnie załatwili. U nas już po wykopach i własnie skończyliśmy całą instalacje gazową. Na dniach będziemy podpisywać umowę z gazownią i mam nadzieję że najpóźniej w przyszłym tygodniu będzie już ciepło w domku
Większość bylin mam dzięki wieelkim sercu Ani - Małej Mi, która mnie nimi obdarowała
A co do patyczków do ukorzenienia - to bardzo chętnie przyjmę
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Marga 13:32, 21 mar 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Aga, napisz adres na PW to Ci wyślę
Ja zostałam bez gazu na zimę, przez młodą nowo-przyjętą pińdzię ze Starostwa (stara kadra musiała odejść). Ponad 4 m-ce przybijała mi pieczątki. I aż musiałam interweniować u jej szefowej. Dalej jak sobie przypomnę jej niekompetencję, to aż mi się coś robi. Wrr....
Super że już macie gaz! Teraz tylko się wprowadzać
Uwielbiam ogród Ani-Małej Mi. Zazdroszczę Ci, że miałaś okazję zobaczyć go na żywo.
____________________
Ogród dla moich synków
Iggia 14:08, 21 mar 2017


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Marga napisał(a)
Aga, napisz adres na PW to Ci wyślę
Ja zostałam bez gazu na zimę, przez młodą nowo-przyjętą pińdzię ze Starostwa (stara kadra musiała odejść). Ponad 4 m-ce przybijała mi pieczątki. I aż musiałam interweniować u jej szefowej. Dalej jak sobie przypomnę jej niekompetencję, to aż mi się coś robi. Wrr....
Super że już macie gaz! Teraz tylko się wprowadzać
Uwielbiam ogród Ani-Małej Mi. Zazdroszczę Ci, że miałaś okazję zobaczyć go na żywo.

U Ani - byłam juz nie raz mam do niej całe 9km i też go uwielbiam mogłabym siedzieć godzinami pod tymi cudownymi trawami i nie tylko

A co do gazu, to my zostaliśmy bez - przez niekompetencje pracownika gazowni, więc Cię rozumiem
Wczoraj założyli nam drzwi - więc już się robi jak w domu

Super - zaraz napiszę na pw ):
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Agania 12:20, 23 mar 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
O rety z gazem już poszło całe szczeście, drzwi som, to kiedy przeprowadzka Aga?
Wróciłam napatrzeć się na kuchnię ...ładniutko..a ty masz kuchnie otwartą na salon?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies