Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod Borem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod Borem

Iggia 12:33, 23 mar 2017


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Agania napisał(a)
O rety z gazem już poszło całe szczeście, drzwi som, to kiedy przeprowadzka Aga?
Wróciłam napatrzeć się na kuchnię ...ładniutko..a ty masz kuchnie otwartą na salon?

Jak dobrze pójdzie to przeprowadzka na przyszły weekend
Co do kuchni to mam ją tak pół otwartą na salon - nie mam w niej drzwi a przejście między salonem i kuchnią ma 140cm jest tak lekko schowana za kominkiem
Najważniejsze, że drzwi łazienkowe już są i do pokoi tez
W kuchni jeszcze trzeba tylko zawiesić okap i podłączyć do prądu indukcję
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Agania 12:50, 23 mar 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Wszystko nabiera tempa, pewnie się cieszysz z przeprowadzki...u mnie też kuchnia otwarta i jakby zamknięta...z jednej strony ma przejście do jadalni z drugiej do salonu

U mnie indukcję i okap podłączyli od razu, szybka piłka...wczoraj uruchomili mi młynek w zlewie, dłużej im schodzi z dodatkowym oświetleniem w piątek chcą dokończyć detale i elementy do poprawek np możliwość różnicowania poziomu półek w szafkach, stelaże na pokrywki, bo miałam z tym zawsze koszmar z ich znalezieniem.
Uchwyty myślałam, że to pikuś, nawet nie wiesz jak się naszukałam tej wisienki na torcie

Trzymam kciuki za szybką i sprawną przeprowadzkę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Marga 14:48, 23 mar 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
A meble już masz? Bo ja szukam sofy rozkładanej takiej do 2000zł. Jedna w AgataMeble mi się spodobała, ale nie wiem jak tam u nich z jakością.
____________________
Ogród dla moich synków
Iggia 08:23, 24 mar 2017


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Marga napisał(a)
A meble już masz? Bo ja szukam sofy rozkładanej takiej do 2000zł. Jedna w AgataMeble mi się spodobała, ale nie wiem jak tam u nich z jakością.


Sofę dzisiaj jedziemy zamówić. Znaleźliśmy mały sklep meblowy w którym sofa na 200cm, rozkładana z dużą powierzchnią spania, pojemnikiem na pościel i 3 poduszkami na oparciu kosztuje niecałe 1100zł, a kolor i materiał można sobie samemu wybrać tak samo jak liczbę i wielkość poduszek. Do tego bierzemy taką dużą pufę i krzesła z tą samą tapicerką. Wyliczyliśmy że za sofę, pufę, stół do jadalni, ławę/stolik kawowy i krzesła zapłacimy razem ok 3tyś
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
08:38, 24 mar 2017
Iggia napisał(a)

Jak dobrze pójdzie to przeprowadzka na przyszły weekend
Co do kuchni to mam ją tak pół otwartą na salon - nie mam w niej drzwi a przejście między salonem i kuchnią ma 140cm jest tak lekko schowana za kominkiem
Najważniejsze, że drzwi łazienkowe już są i do pokoi tez
W kuchni jeszcze trzeba tylko zawiesić okap i podłączyć do prądu indukcję


jesteś na finiszu ...i czytam ze meble też jakieś będziesz mieć

niebawem bedziesz miec czas na ogród

Iggia 08:43, 24 mar 2017


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
eee_taam napisał(a)


jesteś na finiszu ...i czytam ze meble też jakieś będziesz mieć

niebawem bedziesz miec czas na ogród

No już powoli przewozimy część rzeczy i kombinujemy jak przewieziemy te meble które mamy
Na ogród czas będę miała najwcześniej w maju, bo muszę rozliczenia roczne pokończyć ale i tak już się cieszę na to
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Dominika11 10:18, 24 mar 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ale się dzieje u ciebie

czytam, że drzwi są, gaz jest podłączony, sofę kupujecie i za tydzień przeprowadzka - ale super
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Marga 10:29, 24 mar 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Aga, a co to za sklep z takimi tanimi meblami? Może mają stronę inter. i sprzedaż wysyłkową.
____________________
Ogród dla moich synków
AnnaCh 10:38, 24 mar 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ale super
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Iggia 10:27, 04 kwi 2017


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Dziewczyny - przeprowadzka zakończona

No prawie, bo jeszcze musimy przewieźć łózko i się rozpakować i poskładać meble
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies