Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogrodzie Lorki za zakrętem

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogrodzie Lorki za zakrętem

kasia_w 11:22, 21 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Agata- wrzuć zdjęcie tej ściany działki- nie obiecuję, ale może w wolnej chwili pomyślę o niej
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
lorka 12:39, 21 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
tutaj widok od przodu. Długość do pergoli ( wejscie do warzywnika) to 30m



i widok z góry, ostatnie drzewko owocowe



nie wracaj uwagi na falowana rabatke ( negocjuję wlasnie ,żeby były kwadraty i prostokąty ;P
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
lorka 12:45, 21 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
dodam, ze w domu mam styl raczej nowoczesny, wszędzie są kanciaste proste linie prostokątne nowoczesne umywalki, biel, beże + drewno( złoty dąb) no i chcialabym,zeby ogród był spojny z srodkiem domu nawet mam w kuchni białą "donice". Te fale w ogródku to było jakieś zamroczenie umysłu
ogród będzie w duchu nowoczesnym
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
kasia_w 13:36, 21 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Fajna kuchnia- twój projekt? robisz wnętrza?
Nowoczesny mówisz- to dla mnie wyzwanie Ale na forum mnóstwo ludzi Ci pomoże- Ewakatowice ma piękny mały nowoczesny ogród, Makul i wiele wiele innych
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Kuba 13:45, 21 maj 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Witaj, fajna kuchnia, też chcę zrobić u siebie kuchnię biała z elementami drewna.
Ja myślę że fale nie muszą kłócić się ze stylem nowoczesnym, chyba że ma być ultranowocześnie
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
lorka 13:47, 21 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
kasia_w napisał(a)
Fajna kuchnia- twój projekt? robisz wnętrza?
Nowoczesny mówisz- to dla mnie wyzwanie Ale na forum mnóstwo ludzi Ci pomoże- Ewakatowice ma piękny mały nowoczesny ogród, Makul i wiele wiele innych


Projekt kuchni mój, ale wizualizacje koleżanka mi robiła.. kiedyś bawiłam się w projektowanie, ale to było 12 lat temu , zajęłam się czymś innnym i dzieciakami..

Powoli odkrywam nowoczesne ogrody na forum i co chwilę , wykrzykuję.. "ojej jeszcze jeden!!"
Mój nie może być za bardzo , bo szef ma zupełnie inny upodobania, więc muszę zrobić tak,żeby był wilk syty i owca cała
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
lorka 13:53, 21 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
Kuba napisał(a)
Witaj, fajna kuchnia, też chcę zrobić u siebie kuchnię biała z elementami drewna.
Ja myślę że fale nie muszą kłócić się ze stylem nowoczesnym, chyba że ma być ultranowocześnie


Witaj Ewo
Polecam drewno w kuchni. ja mam podłogę dębową olejowaną.. Jedynie blatu nie polecam, bo trzeba bardzo dbać,żeby wyglądał jako tako.. My ostatecznie nie zdecydowaliśmy się.. na razie jest zwykły ale docelowo chce czarny kamień lub jakąś mieszankę syntetyczną imitującą kamień

ultranowocześnie nie przejdzie dlatego teraz projektuje na papierze,żeby już tej biednej trawy nie męczyć haha
ale docelowo taras ma być kwadratowy, więc może uda mi się przekonać szefa.. jeszcze tylko zostaje kwestia , czy przy takim kącie prostym łatwo kosiarką wjedzie, jesli nie to nie będę się upierać. Żeby tylko mu było łatwiej, bo on biedny kosi to swoje boisko
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
kasia_w 13:58, 21 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Może nie całkiem nowocześnie- to jest moja ostatnia miłość ogrodowa, zerknij
http://www.tomstuartsmith.co.uk/
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
lorka 14:19, 21 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
kasia_w napisał(a)
Może nie całkiem nowocześnie- to jest moja ostatnia miłość ogrodowa, zerknij
http://www.tomstuartsmith.co.uk/


o matko... dobrze ,ze mi mała usneła..
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
kasia_w 14:22, 21 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
lorka napisał(a)


o matko... dobrze ,ze mi mała usneła..


no to ci przerwę na obiad zagospodarowałam
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies