Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Goniak

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Goniak

margi 11:41, 19 sty 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Gosiu,przeczytałam Cię od 1-72 strony. Normalnie raj dla oczu i duszy,prze,prze,przepięknie.
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Gosiniak 11:51, 19 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Gosiu- wazoniki wyszły rewelacyjnie, a wycieczki mogę tylko pozazdrościć, pozdrawiam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Agnieszka 11:59, 25 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Gosia, w blondzie chyba nawet Ci lepiej!

Pytanko do Ciebie mam, przypomnij, proszę, bo nie pamiętam: kaskadę sami robiliście czy firmę jakąś wzięłaś?

I kolejne: masz tegoroczne zdjęcie świerka Iseli Fastigiate? Mój rośnie, ale jakoś tak mizernie, powiedziałabym.... Może mu czegoś brok?
____________________
Agnieszkowy ogródek
goniak 13:45, 25 sty 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Agnieszka napisał(a)
Pytanko do Ciebie mam, przypomnij, proszę, bo nie pamiętam: kaskadę sami robiliście czy firmę jakąś wzięłaś?

Kaskadę robiłam ze znajomym z innego forum, wielkim pasjonatem wody w ogrodzie, ale on odszedł w zeszłym roku ;(
On zajmował się stroną technicznąj a ja całą resztą.
Mój świerk Isseli Fastigiate rośnie w miarę szybko, w zasadzie bez mojego wsparcia, nie licząc automatycznego nawadniania, ale nawozów zero.

____________________
Małgosia mój zielony świat
gierczusia 15:13, 25 sty 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ach Małgosiu ja teź mam iseli fastigiate ... To jedna zmoich faworytek .. Jest prześliczna , prawda ??? Choć moja roślinka to jeszcze bidula przy Twojej ... Ile ona lat u Ciebie i jaka jest duźa ??


____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Agnieszka 15:15, 25 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Gosiu, znałam go. Nie osobiście, ale też z tamtego forum. Chętnie dzielił się wiedzą i doświadczeniem. Przygotowywałam na niego "zamach", ale nie zdążyłam .

A świerk bardzo ładny. U siebie chcę koło niego posadzić dwa żywotniki takie kudłate Filiformis. Rosną w dużym cieniu i jakoś tak stoją w miejscu. Na słoneczku obok tego świerka (a właściwie przed nim) chyba będzie im lepiej. Sądzisz, że będą do siebie pasować?
____________________
Agnieszkowy ogródek
Gabrysia_ 18:15, 25 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Piękne zdjęcia z Barcelony...
Gratuluję pomysłowości doniczkowych,super wyszły!
Uważam,że blond bardzo do Ciebie pasuje , tylko pamietaj ,że ten kolor zobowiązuje
____________________
goniak 18:47, 25 sty 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
gierczusia napisał(a)
Ach Małgosiu ja teź mam iseli fastigiate ... To jedna zmoich faworytek .. Jest prześliczna , prawda ??? Choć moja roślinka to jeszcze bidula przy Twojej ... Ile ona lat u Ciebie i jaka jest duźa ??

Tak mi się kojarzy, że mam go 4 lata. U mnie rośnie na piaseczku ale jak się zakorzenił to całkiem fajnie przyrasta i bardzo go lubię, dlatego go mam

Agnieszka napisał(a)
Gosiu, znałam go. Nie osobiście, ale też z tamtego forum. Chętnie dzielił się wiedzą i doświadczeniem. Przygotowywałam na niego "zamach", ale nie zdążyłam .

Masz czego żałować. Paweł Woynowski, bo o nim mowa był fantastycznym człowiekiem, który chętnie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Mieszkał u nas przez dwa tygodnie w czasie budowy kaskady i bardzo mile wspominam ten czas. Nie mogłam uwierzyć, kiedy dowiedziałam się, że odszedł ;(;(;(
Teraz właśnie mija rok jak go nie ma ;(

Gabrysia_ napisał(a)
Piękne zdjęcia z Barcelony...
Gratuluję pomysłowości doniczkowych,super wyszły!
Uważam,że blond bardzo do Ciebie pasuje , tylko pamietaj ,że ten kolor zobowiązuje

Gabrysiu, Barcelona jest przepiękna to i zdjęcia muszą takie być
Doniczki kupiłam całkiem przypadkiem a szybki kurs decoupage przeszłam dwa lata temu u koleżanki nad morzem, która prowadzi tzw. turystykę nadmorską, na dodatek jest kolekcjonerką host, zagorzałą ogrodniczką i ma zmysł artystyczny. Wtedy stwierdziłam, że to nie dla mnie, bo brak mi cierpliwości ale jak widać ziarnko zostało zasiane, dość długo u mnie kiełkowało i wreszcie dojrzało
Dla zainteresowanych podrzucam link do strony mojej koleżanki, ona to dopiero umie cudeńka robić

http://www.magrawczasy.pl/
Co do blondu, to kiedyś już byłam blondynką i oczywiście bardzo się staram zachowywać jak przystało na blondynkę


____________________
Małgosia mój zielony świat
Agnieszka 18:57, 25 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
No właśnie też się doczytałam, że to już rok (ostatnio często zaglądam na tamto forum). Szkoda.... Żałuję, że wymieniłam z nim tylko kilka maili... Kopalnia wiedzy!

Gosia, u Ciebie jak zwykle cudnie! Powklejaj jeszcze trochę swoich żurawek i host. Uwielbiam je oglądać...
____________________
Agnieszkowy ogródek
monteverde 18:59, 25 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Odrobiłam zaległości , obejrzałam relacje z parku Gaudiego, w blondzie Gosi bardzo ładniezazdroszczę wyjazdu u nas tu mrozy a tam ciepełko, które bardzo lubię chcialam się zapytać kiedy wykopujesz hosty ja mam chciejstwo na modlące ręce Praying Hands pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies