Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Goniak

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Goniak

Martek 16:39, 11 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaha
Takie rzeczy ...
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
dorkow0 17:11, 11 sty 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Gosiu, też nie mam zbyt wielu serwetek i raczej nie mam ich jeszcze na wymianę... To Agnieszka-abiko chciała się wymienić... Ale jak nazbieram, to może i ja się będę wymieniać... Choć dużo lepiej mi się robi papierem ryżowym...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
ella 17:52, 11 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
Witam , i o Boże jaki śliczny przemyślany ogród - a ta kaskada -super pomysł. Pozwól proszę, że parę pomysłów z Twojego ogrodu przeniosę do siebie. U mnie razie jest puściutko.
Pozdrawiam
____________________
Mój kawałek ziemi
gierczusia 00:22, 12 sty 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Prześliczne te donice łaaał... Z bezpołciowych zrobiło się małe dzielił sztuki ... Klimatyczne będzie na Twoim przyjęciu komunijnym
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
goniak 10:27, 13 sty 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
gierczusia napisał(a)
Prześliczne te donice łaaał... Z bezpołciowych zrobiło się małe dzielił sztuki ... Klimatyczne będzie na Twoim przyjęciu komunijnym

Dzięki, co prawda pochwały trochę na wyrost ale bardzo mnie cieszą
Teraz mam czas, który mogę poświęcić na przygotowania, bo maj to gorący sezon w pracy ogrodnika i doba straszliwie się kurczy w tym okresie

Przy okazji kilka fotek z wycieczki barcelońskiej
Park Guell, zaprojektowany przez Antonio Gaudiego, którego styl rozpoznawalny jest na całym świecie, ze względu na swą niesamowitą oryginalność. Gaudi tworzył swe prace inspirując się otaczajacą go naturarą. Motywy roślin i zwierząt widoczne są w zasadzie w każdej jego projekcie.W pierwotnym zamyśle park miał być osiedlem domów dla bogatych, ale ze względu na zbyt dużą, w tamtych czasach odłegłośc od Barcelony projekt upadł. Pozostały domy pokazowe, plac otoczony krętą ławką o dł. 130 metrów, która jednocześni pełni rolę rynny, pod nim plac stu kolumn, który miał być targowiskiem, no i oryginalny park,
















____________________
Małgosia mój zielony świat
Gardenarium 13:51, 13 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Gosia po wojażach Będzie więcej?

Niezłe kosmyki, czyżby blondzik?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kuklik 13:53, 13 sty 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
O matko...zazdroszczę Ci tej Barcelony jak nie wiem co Szykuj resztę zdjęć do kawy Wazon boski, nie wiedziałam, że takie rzeczy potrafisz
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Gardenarium 13:56, 13 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Izo, był u nas warsztaty przed świętami, ale przegapiłąś, było ogłoszone.

Ale jeszcze zrobimy takie ozdabianie skrzyneczek kameralnie A tu się zaczynają: popatrz jak się robi oklejanie.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2529-dekoracje-na-boze-narodzenie-2012?page=13
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
goniak 14:14, 13 sty 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Gardenarium napisał(a)
Niezłe kosmyki, czyżby blondzik?

Tak, blondzik, ruda poszła do lamusa

Kuklik napisał(a)
O matko...zazdroszczę Ci tej Barcelony jak nie wiem co Szykuj resztę zdjęć do kawy Wazon boski, nie wiedziałam, że takie rzeczy potrafisz


Ja też nie wiedziałam, że potrafię
Widać inspiracje tak na mnie działają
Czekam z kawką i fotkami i już się nie mogę doczekać

Gardenarium napisał(a)
Gosia po wojażach Będzie więcej?


Bardzo proszę
Cudna brama, nie mogłam się napatrzeć !!!














____________________
Małgosia mój zielony świat
Kuklik 14:51, 13 sty 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Danusiu, nie przegapiłam, czasu brakuje po prostu.
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies