Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ani :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ani :)

Toszka 09:10, 25 maj 2015


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ogarniesz, spokojnie
Twoim szczęściem jest, że przed sadzeniem trafiłaś na forum i pomysły mozesz czerpać garściami. Nie śpiesz się z planowaniem. Przemyśl to co ci się podoba. Oglądaj wątki. Tak na dobra sprawę w tym sezonie byle ci piękna trawa urosła, a teraz oglądaj planuj, decyduj, wybieraj, przygotuj glebę na rabatach (np. obornik i kompost) a potem z planem roślin i nasadzeń ruszysz radośnie z kopyta
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
anbu 09:26, 25 maj 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Toszka napisał(a)
Ogarniesz, spokojnie
Twoim szczęściem jest, że przed sadzeniem trafiłaś na forum i pomysły mozesz czerpać garściami. Nie śpiesz się z planowaniem. Przemyśl to co ci się podoba. Oglądaj wątki. Tak na dobra sprawę w tym sezonie byle ci piękna trawa urosła, a teraz oglądaj planuj, decyduj, wybieraj, przygotuj glebę na rabatach (np. obornik i kompost) a potem z planem roślin i nasadzeń ruszysz radośnie z kopyta


Przesyłam samą dobrą energię dla Ciebie Toszko

Nie spieszę się.
Na chwilę obecną wiem, że chcę ekran z cisa z przodu, na całej długości. Jest tego 18 metrów. Cisa powinniśmy sadzić na wiosnę ale zwyczajnie przegapiliśmy moment zakupu cisa kopanego, zawiniętego w jutę. Pan ogrodnik - sprzedawca zaproponował lipiec. Ja natomiast poczytałam troszkę artykułów od Pani Danusi i jednak wstrzymamy się z tym cisem na wrzesień, może nawet październik. Tak zresztą podpowiedziała sama Pani Danusia aby się wstrzymać do czasu aż cis zakończy wegetację.
Dlatego nic wcześniej robić nie będę (sadzić). Klona tez przeniosę, musi być symetria z przodu domu. Będą choiny kanadyjskie jeddeloh - ogromnie mi się podobają.

Buziaki, uciekam
____________________
Ania Ogród Ani :)
Kawa 11:16, 26 maj 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Witaj
Ale pięknie będzie u Ciebie już to widzę
Kibicuję bo widać że wiesz czego chcesz , czego nie moge powiedzieć o sobie
Buziaki
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
iwka 12:23, 26 maj 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Fiu, fiu jakie piękne linie rabat, Pan Arek się spisał, bo kosteczki idealnie co do milimetra Będzie pięknie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
anbu 12:34, 26 maj 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Qrcze kobitki nie zawstydzajcie mnie
____________________
Ania Ogród Ani :)
anna_p_k 12:54, 26 maj 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Pan Arek spisał sie na medal
____________________
Ogródowe-początki
Marzenaka 22:22, 26 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Witaj Aniu. Piękny ogród się zapowiada u ciebie, linie idealne!
____________________
Ogród Marzeny
anbu 19:59, 29 maj 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Pisałam jakiś czas temu że chyba moje Begonie się na mnie obraziły, bo je za wcześnie wysadziłam (30.04).
Chyba jednak się nie obraziły. Wychodzi na to, że mają się całkiem dobrze. Rosną na północnej stronie, pod daszkiem








No i Jaśminowce zaczynają kwitnąć



To takie małe, przedweekendowe dygresje





____________________
Ania Ogród Ani :)
iwka 20:16, 29 maj 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Zapach jaśminu, jak ja za nim tęsknię
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
anbu 20:39, 29 maj 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
O Iwono zaskoczyłaś mnie tym zapachem. Rzeczywiście one powinny pachnieć Będę sprawdzać codziennie, a raczej wąchać
Jestem zaskoczona tak dużą ilością pąków na tych dwóch małych krzaczkach, że nie pomyślałam o zapachu. W zeszłym roku, jak je wsadziliśmy wiosną, to oba krzaczki miały razem (uwaga!!!) aż ....jeden kwiatuszek
Taka to ze mnie zielona ogrodniczka
____________________
Ania Ogród Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies