Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u stóp klasztoru cz. II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u stóp klasztoru cz. II

Joanka 21:27, 14 maj 2017


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Alinko dla mnie Holandia uda się na 6!

I wiesz co... tak sobie knuję, tak sobie myślę... może byśmy zorganizowały wyjazd Ogrodowiskowy na następny rok. Wynajęły autokar z jakiegoś biura podróży i pojechały na cały dzień do tego bajkowego miejsca...
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Joanka 21:32, 14 maj 2017


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
kasiek napisał(a)
Alinko tak jak się spodziewałam po telefonicznej rozmowie z Toba - jesteś Kobito fenomenalna i te chwile z Wami będę pamietac do końca życia! Nawet przewodnik sie udał Tym razem narty nam wyjdą, choc oczywiście wcześniej też widzę Cię u siebie Pozdrawiam serdecznie i do zobaczyska



Zgadzam się w 100%.
Też po rozmowie z Alinką czułam się tak, jakbym Ją 100 lat znała

Trochę na wyjeździe byłam ograniczona moim towarzystwem, ale... nadrobimy to
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Bogdzia 07:17, 27 maj 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Alinka całą noc mi się sniłas, jeździłysmy gdzies samochodem , zakupy robiłysmy oczywiscie roślinneMiłego weekendu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Rench 12:19, 02 cze 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Wypatrzyłam,że masz Pustynniki.


Ja posadziłam chyba z 10 szt,a zaledwie 3 mają pędy kwiatowe,czy te inne też zakwitną jeszcze ?

Jakoś specjalnie je uprawiasz,że masz taki las?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Kasia365 20:53, 07 cze 2017

Dołączył: 15 maj 2017
Posty: 24
Witaj Alinko,
Gratuluję pięknego ogrodu. Bardzo mi się u Ciebie podoba. Widać ogromną pasję i roślinki Ci to wynagradzają. Trafiłam do Twojego, bo na mapie jest najbliżej mojego. Nawet często u stóp klasztoru zajadam się lodami z automatu. Ja swój ogród dopiero zakładam i na razie to wielkie pobudowlane klepicho u mnie, ale sprawia mi to ogromną przyjemność więc jestem dobrej myśli, że za kilka lat będę mogła umieścić się na mapie i pochwalić ogrodem choć po części tak ładnym jak Twój. Pozdrawiam serdecznie.
Kasia
alinak 23:25, 08 cze 2017


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Kasia365 napisał(a)
Witaj Alinko,
Gratuluję pięknego ogrodu. Bardzo mi się u Ciebie podoba. Widać ogromną pasję i roślinki Ci to wynagradzają. Trafiłam do Twojego, bo na mapie jest najbliżej mojego. Nawet często u stóp klasztoru zajadam się lodami z automatu. Ja swój ogród dopiero zakładam i na razie to wielkie pobudowlane klepicho u mnie, ale sprawia mi to ogromną przyjemność więc jestem dobrej myśli, że za kilka lat będę mogła umieścić się na mapie i pochwalić ogrodem choć po części tak ładnym jak Twój. Pozdrawiam serdecznie.
Kasia


Kasiu mam nadzieję że spotkamy się skoro tak często bywasz w Kalwarii.
Ja jeszcze mam w oczach puste pole które zastałam w 1995.Ani sie obejrzałam a tu gąszcz się zrobił
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
alinak 23:26, 08 cze 2017


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Joanka napisał(a)
Alinko dla mnie Holandia uda się na 6!

I wiesz co... tak sobie knuję, tak sobie myślę... może byśmy zorganizowały wyjazd Ogrodowiskowy na następny rok. Wynajęły autokar z jakiegoś biura podróży i pojechały na cały dzień do tego bajkowego miejsca...


Joasiu ja oczywiście jestem na tak ,ale już mnie nauczyło ,że nie planuję z takim wyprzedzeniem,bo licho nie śpi, a nuż coś wyskoczy i nici.Lepiej tak jak my ...na spontan.
Jeszcze raz dzięki że nas zmobilizowałaś.



Bogdzia napisał(a)
Alinka całą noc mi się sniłas, jeździłysmy gdzies samochodem , zakupy robiłysmy oczywiscie roślinneMiłego weekendu.


A miejsca nam w bagażniku starczyło ????,bo to może wróżyć,że w tym roku znowu przesadzimy z zakupami .....ja już przesadziłam ,a tu dopiero czerwiec.
buziaki



Rench napisał(a)
Wypatrzyłam,że masz Pustynniki.


Ja posadziłam chyba z 10 szt,a zaledwie 3 mają pędy kwiatowe,czy te inne też zakwitną jeszcze ?

Jakoś specjalnie je uprawiasz,że masz taki las?



Renia z nimi sprawa wygląda tak że jak sadzisz musisz rozłożyć rozetę tak jak pająka i dopiero zasypać ziemią.Nie możesz mu pogmatwać korzeni bo będzie marnie rósł.

Daję im dużo kompostu ,ale w tym roku są kwiaty o połowę mniejsze.

____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
alinak 00:04, 09 cze 2017


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Aktualności z ogrodu dla tych co myślą jak tu rabaty zapełnić.











____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
agata19762 07:05, 09 cze 2017


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Alinko piękny ten Twój busz☺
Bogdzi sen superowy...
pozdrawiam cieplutko.
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
margaretka3 08:47, 09 cze 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Alinko, przepieknie! Co za bujność bylinowa. Tak lubię przeogromnie
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies