Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród Grodzi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Grodzi

Toszka 12:04, 15 maj 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Jakoś specjalnie nie przerasta. Nie przesadzajmy. Jak robię kanty, to ryzyko jest minimalne. Trawa jak zechce (i chwasty) to i w podsypce będzie rosnąć. Uważam, że robienie na cemencie to zbędny koszt i robota, bo ciężkim samochodem jeździć nie będziesz. Ale to tylko moja sugestia... na oszczędzenie pieniędzy i pracy... forsę można na roślinki wydać

Przy przerastającej trawie kostki nie trzeba wyciągać... ale zdarzyło mi się cieszyć z możliwości wyjęcia kostki dwa razy - raz jak mlecz wrósł głęboko, a drugi raz jak wysiała mi się perovskia "Littl Spirit" i mogłam ją bezboleśnie przesadzić.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Grodzia 12:32, 15 maj 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
dziękuje Ci bardzo akurat mam zbędny piasek który został nam z tynkowania to bym go sobie wykorzystała
____________________
Ogród Grodzi
kamcia 21:51, 17 maj 2017


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Grodziu piękne masz widoki, moglabym sie gapić godzinami, a w ogródku to by tylko trawa wystarczyła . Będę zaglądać i kibicować.
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
Grodzia 19:05, 21 maj 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
Niestety pogubiłam się po drodze...zrobiłam podstawowy błąd dostałam dużo sadzonek od teściowej i mamy i wsadzałam bez planu tam gdzie uważałam że będzie ok i teraz mam niestety co mam wielki misz masz... pomożecie? jestem gotowa przesadzać i dosadzać licze na Wasze rady...terenu jest sporo a ogród zaczyna się tak jest to południowa część bardzo gorąca na skarpie

____________________
Ogród Grodzi
Grodzia 19:06, 21 maj 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
Wieczorem jak wrócę z pracy dodam zdjęcia bo wczoraj mi się nie wkleiły.
____________________
Ogród Grodzi
Grodzia 22:09, 23 maj 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
____________________
Ogród Grodzi
Grodzia 22:12, 23 maj 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
____________________
Ogród Grodzi
Grodzia 07:19, 24 maj 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
wiem jest co poprawiać...ale jak mi pomożecie to może dam radę obecnie planuję zrobić tą część do wierzby...myślę też nad zrobieniem obrzeża na całości z kostki granitowej...proszę o rady
____________________
Ogród Grodzi
Rojodziejowa 09:41, 24 maj 2017


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8472
Grodzia no skarpa niczego sobie Ale w takim terenie trudne, żeby działka była równa A jaką masz ziemię na skarpie?
Jaka ona wysoka, szeroka i długa? Da radę fotkę od frontu jej zrobić?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Toszka 10:02, 24 maj 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Grodziu, chętnie pomogę ale potrzebują wskazówki co chcesz i jaki efekt chcesz osiągnąć. Więcej zdjęć poglądowych, bo po tym kawałku to ciężko wywnioskować co gdzie i jak.
Jakiś punkt odniesienia potrzebny...np. widok z okna, ścieżki,tarasu...no, w każdym bądź razie jakaś oś widokowa
Albo plan z zaznaczeniem tej skarpy.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies