Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

ren133 14:36, 17 lis 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Kamila, czytam o planach remontowych i ... chętnie będę zaglądać bo u mnie też takie sie szykują ... może coś podpatrzę
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Kawa 14:46, 17 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
AniMa napisał(a)
Ale trawki zdążyłaś powiązać
U nas jeszcze dużo liści i kolorów sie trzyma a wczoraj wieczorem to nawet dosyć "ciepło" buło

jeszcze nie powiązałam
napawam się szroniastymi widokami
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 14:47, 17 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
anabuko1 napisał(a)
Na poprzedniej stronie oglądałam jeszcze piękne jesienne ujęcia.
I miałam pochwalić trawki.Najładniejsze te kotki i te smuklw6.
A tu na tej stronie , niespodzianka. Szron, przymrozki brr. Ale te kotki trawiaste i oszronione sam piękne. Jaka to trawa ??

Aniu to rozplenica black beauty
dzisiaj dla odmiany leje jak z cebra
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 14:49, 17 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
jankosia napisał(a)



Oj Kamila, przecież wiesz że to był impuls Potem jeszcze wzięłam się za ściany w pracowni a tymczasem strona moja pokazała mi środkowy palec i siedzę, beczę i nawet kopnąć w dupę WordPressa nie mogę także wiesz, dołek mnie dopadł chyba większy niż ciebie i możemy sobie ręce podać
Ambrowiec twój piękny ale z tym szronem to się w moją część Polski nie zbliżaj A, i trawnik mam zryty wzdłuż i w poprzek i ubić ani złapać dziada nie mogę. A kot ma biegunkę. Przebijesz? Hihi, od razu mi lepiej

no właśnie miałam pytac co z tą stroną????

a trwanik nie widać że zryty, biegunkę kto ma to nie powiem, ale mój mały pies jeździ do rygi hihiih
to nie wiem kto ma gorzej
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 14:50, 17 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
ren133 napisał(a)
Kamila, czytam o planach remontowych i ... chętnie będę zaglądać bo u mnie też takie sie szykują ... może coś podpatrzę

oj Reniu no co Ty u ciebie to wyższa pólka jest ze wszystkim
nie ma co podpatrywać ..bo wiesz nic ciekawego
ale wpadaj czasem
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
jankosia 15:22, 17 lis 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Kawa napisał(a)

no właśnie miałam pytac co z tą stroną????

a trwanik nie widać że zryty, biegunkę kto ma to nie powiem, ale mój mały pies jeździ do rygi hihiih
to nie wiem kto ma gorzej


Ojej, czyli inni to zauważyli Wpadłabyś tam w wolnej chwili i poklikała czy jest w porządku? Bo wydaje mi się że już wszystko działa, wszystko widać i generalnie od fasady powinno być ok, tylko bebechy jeszcze trochę pracy wymagają... Ech te internety Chyba se w wolnej chwili wątek na forum założę, łatwiej będzie
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
paulina_ns 16:15, 17 lis 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Hej Kamilka widzę,że Ty pełna para przygotowana do zimy, a ja...dopiero wczoraj tulipany sadziłam wiem, wiem,że już późno, ale stwierdziłam,że albo teraz albo w ogóle niestety październik przeleciał zbyt szybko i nie zdążyłam...pozdrawiam!
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Margerytka40 17:48, 17 lis 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ale obrazki już takie zimowe u Cię....brrrr. U nas jeszcze aż tak nie było. I niech jeszcze nie będzie,okropna zima
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AnnaCh 18:08, 17 lis 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
A kysz mi z tym szronem
U mnie też niestaty leje, głowa mnie zaczęła boleć, normalnie deprecha.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Kawa 08:03, 20 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
jankosia napisał(a)


Ojej, czyli inni to zauważyli Wpadłabyś tam w wolnej chwili i poklikała czy jest w porządku? Bo wydaje mi się że już wszystko działa, wszystko widać i generalnie od fasady powinno być ok, tylko bebechy jeszcze trochę pracy wymagają... Ech te internety Chyba se w wolnej chwili wątek na forum założę, łatwiej będzie

Monia ja nie mogę wejśćna twój blog
wyświetla mi się okienko do logowania
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies