Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

anabuko1 13:05, 10 lis 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Wszędzie jakieś remonty. Większe lub mniejsze.
A plan na następne lata remontowe też już jest.
I nas tylko salon był malowany
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
AniMa 13:47, 10 lis 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
U Twojej 10 latki nie malowane od 7 lat...u mojej też 10 latki-3 eM już marudzi, że tak szybko i malujemy....Marudzi straaasznie...jakbym wiedziała, że tak będzie to wysłałbym go do teściowej i sama przez weekend pomalowała...Szybko, ładnie i przyjemnie...
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Kawa 15:03, 10 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
AniMa napisał(a)
Ja pozbyłam się ju dziecięcych łóżek...
U mojej tez będą miętowe ściany i białe meble...Łóżko szare, szary dywanik...
Przyjeżdżam po pracy i od razu do pędzla....

ja jeszcze się męczę
no popatrz dzisięciolatki mamy

a zebyś słyszała mojego chłopa!!!!!!
ale to córunia tatunia to się w końcu ugiął!!


Ania - no plany są a z planów nie wiadomo
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
15:10, 10 lis 2017
Kawa napisał(a)

córce tylko w pokoju
no wiesz 10 lat zobowiązuje
a pokój nie malowany od 7 to sobie wyobraź
łóżka jeszcze ze starego mieszkania
remont to za dużo powiedziane
w zeszłym roku salon w tym pokój Wiktora i Sandry
w przyszłym pasuje klatka schodowa i przedpokój
i tak w kółko hihihi


u mnie tez był rok oświeżania domu ...dopiero co posprzatałam po malowaniu salonu i kuchni ...z kuchnia koszmar bo wszystko trzebabyło wynieść ...aleprzynajmniej odszorowałam szafki ...znaowu na jakis czas bedzie spokój
tez mam jeszcze klatke i przedpokój do odmalowania ...pasowałby mi to zrobic teraz zaraz natychmiast ...ale musze czekac na wolne terminy ...no chyba że M uzna ze chce sam to zrobic
Kawa 15:20, 10 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
eee_taam napisał(a)


u mnie tez był rok oświeżania domu ...dopiero co posprzatałam po malowaniu salonu i kuchni ...z kuchnia koszmar bo wszystko trzebabyło wynieść ...aleprzynajmniej odszorowałam szafki ...znaowu na jakis czas bedzie spokój
tez mam jeszcze klatke i przedpokój do odmalowania ...pasowałby mi to zrobic teraz zaraz natychmiast ...ale musze czekac na wolne terminy ...no chyba że M uzna ze chce sam to zrobic

Justi czytałam że i u Ciebie remontowo
mnie wiele rzeczy by pasowało
ale ..wolę jechać za ta kasę na wczasy
więc nie wie co uda mi się w przyszłym roku
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
AnnaCh 15:28, 10 lis 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kawa napisał(a)
ale ..wolę jechać za ta kasę na wczasy
Mam to samo, pewne rzeczy są bezcenne i czas spędzony z dziećmi na jakimś fajnym wyjeździe jest dla mnie ważniejszy niż nowe ściany
Choć przyznam, że u mnie sporo rzeczy jest do zrobienia, bo wprowadziłam się na plac budowy i tak po trochu ciągle coś skrobiemy. Aktualnie muszę pomalować sufit w łazience, bo mi kominy ciekły i wygląda paskudnie. Sypialnię też bym zrobiła, ale jeszcze nie wiem dokładnie jak i co, a poza tym mam ważniejsze wydatki
Pozdrawiam Kamilka
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Marga 21:38, 10 lis 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Co ty tam Kamilko o jakiejś depresji wspominasz? Pomyśl sobie, że sezon zakończony i teraz sobie w końcu odpoczniesz Mnie to najbardziej teraz wkurza, że wszystkie buty mi przemakają (oprócz różowych kaloszy ogrodowych, no, ale w nich pokazywać się nie wypada), i nogi wciąż mam mokre. Niedługo ma spaść śnieg, to poszalejesz sobie z dziećmi na świeżym powietrzu. Czego i sobie życzę.
Pozdrowionka zostawiam
____________________
Ogród dla moich synków
jolanka 21:50, 10 lis 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Remonty to okropienstwo U mnie jeszcze gora domu nie skończona a juz powinnam dół malowac o dokończeniu kilku rzeczy na tym dole nie wspominając - miały być skończone zaraz po wprowadzeniu się Ale mi się nie chce
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
alis 22:01, 10 lis 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Kawa napisał(a)

córce tylko w pokoju
no wiesz 10 lat zobowiązuje
a pokój nie malowany od 7 to sobie wyobraź
łóżka jeszcze ze starego mieszkania
remont to za dużo powiedziane
w zeszłym roku salon w tym pokój Wiktora i Sandry
w przyszłym pasuje klatka schodowa i przedpokój
i tak w kółko hihihi


Kamilka, nie jesteś sama, u mnie podobnie wygląda malowanieRok temu malowany był salon, łazienka i przedpokój, w tym roku wszystkie sypialnie, no i połozone płytki na tarasie i przy głównym wejściu
Moja pannica najmłodsza też zażyczyła sobie zmianę mebli na białe, ale póki co wszystko nabiera mocy prawnej stojąc w pudłach
U mnie wszystko musi odstać swój czas
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
jankosia 22:25, 10 lis 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
A cóż to za smutki i gadki i o starości? Boszsze, przecież to listopad, w tym miesiącu nigdy nic się nie chce i trzeba ziewnąć szeroko i głęboko a potem gryza czekolady i na dwór. Nieważne że zimno, ciemno i mokro Dooopka przemarznie to od razu człowiek żywszy się robi... To tylko taka gadka i też mnie wkurza jak ktoś mi z nią wyskakuje kiedy ja pod kocem dogorywam Jeśli mam być szczera go nigdy nie spotkałam ogrodnika, który by jesienią powiedział coś w stylu: "Dobra, wszystko posadzone, schowane, posprzątam, zrobiłem w tym sezonie wszystko co było do zrobienia". Myślę nawet że tacy ludzie to nie istnieją
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies