Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Handmade by Elka

Pokaż wątki Pokaż posty

Handmade by Elka

chelll 21:15, 11 sty 2019


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Gosialuk napisał(a)
Elu tak zamilkłaś całkiem. Może wstawisz jesienne fotki swojej rabaty z przetacznikowcem? Pewnie mało czasu, bo jak czytałam gdzie indziej, jeszcze rewolucje ogrodowe u ciebie trwają.


Gosiu, jesiennych nie mam. Ogród rozkopałam. Nawet cebulowe sadziłam w grudniu tuż przed Nowym Rokiem. Chyba się porwałam z motyką na słońce. Czasu brak. Może w tym roku się zrehabilituję :

Trochę zimy



____________________
Handmade by Elka
Zana 21:58, 11 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ela, co to za piękne trawiszcza na pierwszej zimowej fotce? Fantastycznie się prezentują. Super wyglądają te hortensje w śniegowych czapeczkach między brzozami
Wszystkiego najlepszego dla Ciebie w tym młodym jeszcze nowym roczku.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Gosialuk 22:49, 11 sty 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Będę czekać na wiosnę u Ciebie.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
chelll 18:37, 12 sty 2019


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Zana napisał(a)
Ela, co to za piękne trawiszcza na pierwszej zimowej fotce? Fantastycznie się prezentują. Super wyglądają te hortensje w śniegowych czapeczkach między brzozami
Wszystkiego najlepszego dla Ciebie w tym młodym jeszcze nowym roczku.


Zana, trawy to sesleria jesienna. Chyba z powodu suszy i bardzo krótkiego strzyżenia wiosną (wygniotły je psy) w tym roku nie zakwitła. Mało kłopotliwa, ma swój urok.

W brzozach to nie hortensje , a rozchodniki. Późnym latem ta rabata wygląda tak:


Dziękuję za życzenia, niech dla nas Wszystkich ten rok będzie po prostu dobry
____________________
Handmade by Elka
chelll 18:40, 12 sty 2019


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Gosialuk napisał(a)
Będę czekać na wiosnę u Ciebie.


Gosiu, mam nadzieję, że będę miała co pokazać Trzymam kciuki, żeby zima pozwoliła zrobić porządki przed wiosną Wiosną wszystko w jednym czasie i aż boję się tego czasu. Ale odliczam dni. Wczoraj kupiłam nasiona warzyw. Dzisiaj jeszcze wybieram cebulowe sadzone na wiosnę. Niech juz nadzchodzi. Czekamy
____________________
Handmade by Elka
chelll 23:43, 12 sty 2019


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Marek Jezierski zachęcał dzisiaj do spędzania zimą więcej czasu w ogrodzie. Oto efekty:




Plac budowy i pole bitwy. Nie wiem, co było pierwsze.
____________________
Handmade by Elka
Gosialuk 00:01, 13 sty 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Bardzo dobrze wykorzystany czas w ogrodzie. Możliwy tylko zimą. U nas +1 i śnieg mokry, zaczyna topnieć. A mieliśmy w niedzielę wybrać się na sanki.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
makadamia 11:42, 13 sty 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
U mnie to się nazywa: budowanie bazy. Tylko baza mniejsza, bo i budowniczy młodsi
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
ewsyg 10:44, 09 lut 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj

Jestem u Ciebie chyba pierwszy raz. Masz cudny ogród, bardzo przemyślany i elegancki. Czy można go obejrzeć w jakimś programie telewizyjnym ? /Jezeli tak, to poproszę o namiary.

Pozdrawiam EwA
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
chelll 22:40, 09 lut 2019


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
ewsyg napisał(a)
Witaj

Jestem u Ciebie chyba pierwszy raz. Masz cudny ogród, bardzo przemyślany i elegancki. Czy można go obejrzeć w jakimś programie telewizyjnym ? /Jezeli tak, to poproszę o namiary.

Pozdrawiam EwA


Dziękuję. Ogród to moja miłość, marzenie i kołchoz. Trzecie dziecko

Pokazywał go Marek Jezierski w programie "Rok w Ogrodzie.Extra". Tu link. Miłego oglądania. Ja też zerknę jeszcze raz

https://vod.tvp.pl/video/rok-w-ogrodzie,extra-30092017,34111400

Pozdrawiam!
____________________
Handmade by Elka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies