Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jestem w polu

Pokaż wątki Pokaż posty

Jestem w polu

Gardener27 14:22, 17 wrz 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Nostalgicznie w tej szacie utkanej z pajęczyn okraszonych rosą ogród się prezentuje.
Wszystkie znaki w przyrodzie wskazują na zbliżający się koniec sezonu ogrodowego. Trochę żal bo mam niedosyt zwłaszcza ciepłych i słonecznych dni.
Widzę że Pegasus obsypał się szczotami, nie zapomnij zebrać nasion z pierwszych przekwitniętych kwiatostanów.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
iwonadm 15:30, 17 wrz 2017


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Przepiękna biżuteria pozdrawiam
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
sylwia_slomc... 15:59, 17 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Warmia napisał(a)


Niestety wiem, że w ogrodzie nigdy końca nie widać, ale w warzywniku te najcięższe roboty mamy za sobą i to miałam na myśli. Ja mam jeszcze tyle w ogrodzie do roboty, że chyba jeszcze w trumnie będę planować kolejny sezon ogrodowy.

Myśli mamy podobne Ostatnio mówiłam, że Panu Bogu będę w ogrodzie przestawiać , lub w piekle Ogrody zakładać, bo u siebie nie zdążę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anda 16:19, 17 wrz 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Marti, ale czadowe fotki. Odjazd normalnie
Pieknie kwitna Ci jeszcze byliny, hortki i roze. Osnute nitkami pajeczyn wygladaja cudnie. Ta pomaranczowa w srodku i rozowa na zewnatrz to Mary Ann?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Warmia 18:30, 17 wrz 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Gardener27 napisał(a)
Nostalgicznie w tej szacie utkanej z pajęczyn okraszonych rosą ogród się prezentuje.
Wszystkie znaki w przyrodzie wskazują na zbliżający się koniec sezonu ogrodowego. Trochę żal bo mam niedosyt zwłaszcza ciepłych i słonecznych dni.
Widzę że Pegasus obsypał się szczotami, nie zapomnij zebrać nasion z pierwszych przekwitniętych kwiatostanów.


Jak Ty to pięknie napisałeś Jesień jak nic
Pegasus u mnie nie zawodzi. Uwielbiam tę trawę i bardzo Ci dziękuję, bo dzięki Tobie przyozdabia ona mój ogród. Bardzo fajnie uzupełnia rabaty. Wielkie dzięki i buziaki
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Warmia 18:33, 17 wrz 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
iwonadm napisał(a)
Przepiękna biżuteria pozdrawiam


Też lubię te dekoracje, mimo że nie przepadam za twórcami pajęczyn.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Warmia 18:34, 17 wrz 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
sylwia_slomczewska napisał(a)

Myśli mamy podobne Ostatnio mówiłam, że Panu Bogu będę w ogrodzie przestawiać , lub w piekle Ogrody zakładać, bo u siebie nie zdążę


He, he, może gdzieś się tam spotkamy to razem przekopiemy jakieś rabatki
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Warmia 18:43, 17 wrz 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anda napisał(a)
Marti, ale czadowe fotki. Odjazd normalnie
Pieknie kwitna Ci jeszcze byliny, hortki i roze. Osnute nitkami pajeczyn wygladaja cudnie. Ta pomaranczowa w srodku i rozowa na zewnatrz to Mary Ann?


Jakoś tak się lekko dzisiaj pstrykało Piękne poranne słońce, ciepełko, no i te koraliki na roślinach, cud, miód

Róża, o którą pytasz to faktycznie Mary Ann. To już chyba ostatnie kwiatki, ale są śliczne i pachnące. Jude ma jeszcze pączki. Ciekawe, czy zakwitną.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Gruszka_na_w... 20:04, 17 wrz 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22004
Warmia napisał(a)


Też lubię te dekoracje, mimo że nie przepadam za twórcami pajęczyn.


Na zdjęciu uchwyciłaś piękny okaz tygrzyka paskowanego. On na pajęczynie zostawia taki charakterystyczny zygzak.

Zdjęcia śliczne, ale najbardziej spodobało mi się ujęcie rabaty przy tarasie. Pamiętam, że rok temu z nią walczyłaś. Opłacało się!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
AsiaK_Z 20:06, 17 wrz 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Marti, ogród w pajęczynie boski nie odkurzaj go
Pegasus u mnie nie "zaszczotkował" uśmiecham się już dziś o nasionka, alboooooo jakieś gotowceeeeee
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies