Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum

Kasiek 17:11, 06 sie 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Basilikum napisał(a)
a stolik jest oryginalny i po babci mojego meza. A krzywy blat ma, bo babcia kazala go obciac by Kolo lozka pasowal. Chyba cos po niej odziedziczylam (nie wiem jakim sposobem), bo u mnie Kolo lozka tez Cale sterty leza bardzo potrzebnych przedmiotow i Taki duzy stolik by wcale nie przeszkadzal


Stolik bardzo fajny, bardzo lubie starocie i rzeczy z dusza
____________________
Bawarka
Kasiek 17:19, 06 sie 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Anda napisał(a)
Apropos bobu to kupiłam ostatnio bób tutaj na zieleniaku, czyli w sobote na stoisku warzywnym. Niestety, bób jest tu sprzezdawany w strączkach! W Rewe bób powinien być w tych dużych zamrażalkach. Jakby co to zapytaj o Ackerbohne, auch Saubohne, Schweinsbohne, Favabohne, Dicke Bohne - w NRW tak się nazywa, Große Bohne, Pferdebohne, Viehbohne, Faberbohne oder Puffbohne


Piękny masz ten stoliczek... Baardzo mi się podoba. Musiałabym się tu po flohmarktach rozejrzeć.

U nas też upał i też będę podlewać. Woda deszczowa już mi się skończyła niestety ;(


U nas nazywa sie Saubohne i tutejsi rolnicy uzywaja do...karmienia bydlajako Kraftfutter
Ale na polach jeszcze nigdy nie widzialam...bo pewnie skubnelabym kilka
____________________
Bawarka
Anda 17:22, 06 sie 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
W Kaisers tez jest polska półeczka.

Książki zamawiam w polskiej księgarni w Kolonii.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasiek 17:25, 06 sie 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Anda napisał(a)
Kasiek, a my tu mamy nawet polski supermarket i polski sklepik w centrum miasta


Fajnie masz Kiedys i w mojej okolicy ( 25 km ) byl sklepik, ale wlascicielka tak oszukiwala, tak krecila, ze bardzo szybko stracila klientow i musiala sklepik zamknac Nastepny jest w Monachium a to juz pare km wiecej.

Zadowolona jestes z produktow i cen?
____________________
Bawarka
Anda 17:26, 06 sie 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Do karmienia bydła Dobrze te krówki mają

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasiek 17:26, 06 sie 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Anda napisał(a)
W Kaisers tez jest polska półeczka.

Książki zamawiam w polskiej księgarni w Kolonii.



Maja moze tez opcje wysylkowa?
____________________
Bawarka
Anda 17:29, 06 sie 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
No właśnie nie jestem aż tak zadowolona, bo przebitki w supermarkecie na cenach są porządne, gazet to w ogóle się nie opłaca kupować. Dlatego rzadko tam chodzę. Jeśli już to wchodzę do sklepiku. Nie mają wszystkiego ale nie jadą aż tak z cenami w górę.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:31, 06 sie 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Wrzuć w gugla proszę polska ksiegarnia Köln i wyskoczy ci Słowianin - to ta księgarnia. Możesz zamiawiać


____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:32, 06 sie 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Izka, przepraszam jeśli zaśmiecamy Ci wątek.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasiek 17:34, 06 sie 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ewus dziekuje slicznie Iza mam nadzieje ze nas nie pogonisz
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies