Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

sarenka 11:56, 23 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
deszczowymaj napisał(a)

Cudowna
U mnie Anabelki też popalone ..tylko ta w donicy dobrze wygląda


Planujesz je gdzieś przesadzić?


Zastanawiam się nad planem tego fragmentu jeśli bym te hortki przesadziła to co dałabym w ich miesce- nie wiem do kogo uderzyć z prośbą o pomoc w zaplanowaniu....
____________________
Magda W samym sloncu
deszczowymaj 12:03, 23 sie 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Nie nie planuje ..bo przesadzałam je jesienią i wyglądałyby dobrze gdybym je podlewała.. a gęsto strasznie tam mam nasadzone ,sucho jak diabli i taki efekt niestety

Może daj tam poprostu inne hortki ? może limki ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
sarenka 12:12, 23 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
deszczowymaj napisał(a)
Nie nie planuje ..bo przesadzałam je jesienią i wyglądałyby dobrze gdybym je podlewała.. a gęsto strasznie tam mam nasadzone ,sucho jak diabli i taki efekt niestety

Może daj tam poprostu inne hortki ? może limki ?

Linki późno startują i tam długo łyso jest. Mam tam już 9 linek, jeszcze jedna dosadze

Ja podlewam hortki więc to przypalenia to nie brak wody
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 12:19, 23 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
deszczowymaj napisał(a)
Nie nie planuje ..bo przesadzałam je jesienią i wyglądałyby dobrze gdybym je podlewała.. a gęsto strasznie tam mam nasadzone ,sucho jak diabli i taki efekt niestety

Może daj tam poprostu inne hortki ? może limki ?


Ale z drugiej strony to może te Magical mont blanc by tam posadzić te 4 sztuki....to fajny pomysł jest i nie drogi jeszcze tylko tuje Danica przesadzić, dosadzic drzewa i jeszcze poszerzyć rabatę o te 45 cm , przesadzić jeżówki i byłoby super
____________________
Magda W samym sloncu
Anda 12:39, 23 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Ładne duże liście mają też Cercis, judaszowce
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 13:00, 23 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Anda napisał(a)
Ładne duże liście mają też Cercis, judaszowce

Ewuś, a są szczepione te judaszowce? Poszukam zdjęć w necie jak wyglądają te liście
____________________
Magda W samym sloncu
Anda 13:06, 23 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
sarenka napisał(a)

Ewuś, a są szczepione te judaszowce? Poszukam zdjęć w necie jak wyglądają te liście


Cercis jest parę rodzajów, są Cercis canadensis, Cercis siliquastrum, Cercis chinensis. Są na wysokim pniu, w formie wielopniowej, jako krzew oraz w formie płaczącej. Tak więc masz wybór

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 13:16, 23 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Anda napisał(a)


Cercis jest parę rodzajów, są Cercis canadensis, Cercis siliquastrum, Cercis chinensis. Są na wysokim pniu, w formie wielopniowej, jako krzew oraz w formie płaczącej. Tak więc masz wybór


Jutro będę w ogrodniczym to zobaczę co mają dostępne
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 13:35, 23 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Czy hortensje można przesadzać teraz jesienią? Pewnie kwiatostany trzeba byłoby im ściąć???
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 15:50, 23 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
O, taka zamiana by byla
Czyli 4 mont blanc i drzewa- szkoda że ja sama nie wiem co by tam pasowało :/
Zobaczę jakie drzewa będą. Nie wiem czy judaszowca bym znalazła takiego który by mi odpowiadl
Bo coś z owalna koroną bym chciała
A od strony sąsiada chyba tego klona posadzę, on powinien być łatwiej dostępny niż platan
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies