Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

Wendy79 14:20, 30 gru 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
margaretka3 napisał(a)

A takie byś sobie wyobraziła?
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5043-malymi-krokami-bo-wlasnymi-recami?page=1629
Bo ja chcę takie Zachwyciłam się Kasi pomysłem. Trochę czuję się jak złodziej, ale lepszego nie wymyślę.


Szczerze to sobie nie wyobrażałam , myślę jednak, że prostota tego rozwiązania może się wpisać w każdy ogród i ten nowoczesny, i ten bardziej sielski. Ważne co będzie dookoła i nie wątpię, że uczynisz z tego miejsca coś wyjątkowego.

Nie gniewaj się, że nic nie podpowiadam, ale nie mam śmiałości. Nawet coś tam sobie narysowałam, ale ja prosta dziewczyna jestem i wszystko mi takie proste wychodzi.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 15:29, 30 gru 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
margaretka3 napisał(a)

Gabrysiu,
Ad. 1 Kilka razy dziennie spradzam, czy ktoś sie jeszcze nie pojawił z nowymi nasionkami Jak sęp Więc nie daj sie prosić.



Ha, czyli nie tylko ja tak mam
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
18:37, 30 gru 2016
tez bym chciała ognisko mieć ...bo jak mi kiedys zabiorą moje miejsce za tujami(bo to czyjaś działka będzie) ..to nie będę mieć gdzie palić pomidorów czy malin no i róż ...i wymysliłam ze kupie albo zrobimy palenisko stalowe z którym by mozna było krażyć po trawniku
anna_t 19:22, 30 gru 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
margaretka3 napisał(a)

A takie byś sobie wyobraziła?
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5043-malymi-krokami-bo-wlasnymi-recami?page=1629
Bo ja chcę takie Zachwyciłam się Kasi pomysłem. Trochę czuję się jak złodziej, ale lepszego nie wymyślę.

mi tez jej miejsce się podoba, jest minimalistycznie i prosto ale z gustem. jedyne co moze dodam to ognisko z grilem jak u malkul bo teść takie sobie zrobił pare lat temu tylko ze na 3 nogach.
także ja tez złodziejka to dwie będziemy siedzieć
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
malkul 12:41, 31 gru 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
macham
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Wendy79 16:57, 01 sty 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Gosieńko! Najlepszego w tym Nowym Roku, oby się wszystko U Ciebie dobrze działo!!!
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AgataP 17:21, 01 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
I ja do życzeń się dołączam - wszystkiego naj naj
____________________
Z Pszenicznej...
marysia_zieba 18:37, 02 sty 2017

Dołączył: 04 sie 2016
Posty: 9
Małgosia i kto to mówi, że ja rzadko. Hasła zapomniałam oczywiście ale loguję się przez FB. Za to go lubię. Ognisko nie może być nigdzie indziej. Samo się prosi, żeby tam. Zauważ, że instynktownie tam siedziałyśmy. Ten widok no i niejako zakończenie albo początek ognistej od ogniska właśnie. A u mnie rozgrzebane wszystko totalnie. Zaczęłam czyścić skarpę i mam super rewelacyjny pomysł na tę zdziczałą najniższą część ogrodu wschodniego. Nie mogę się już doczekać wiosny. Kiedy wpadniesz? Ferie niebawem.
bacowa 19:35, 02 sty 2017


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Makao_J 19:42, 02 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ale Bacowa fotkę zawaliła. Cuudny ogród ktoś tu ma
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies