Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

margaretka3 13:34, 13 cze 2018


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
popcorn napisał(a)
wooow bosko będzie nie mogę się doczekać!

Trochę trzeba będzie poczekać.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
popcorn 13:39, 13 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do przyszłego sezonu co najwyżej

co prócz tych irysów??
____________________
Mój nowy ogródek
margaretka3 13:39, 13 cze 2018


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
eee_taam napisał(a)


ja też jeszcze zmieniam ...choć juz 2 lata temu pisałam ze mam dobrze posadzone )) takie to nasze zycie ogrodnika ...ryjemy az do skutku )) i sama dobrze wiesz ze jakbyś mogła skorzystać z chętnej do pomocy i darmowej dodatkowej siły roboczej .....takich 2-3 osiłków na kilka dni do ogrodu wpuścic co z usmiechem robia to co sobie umyślisz ... i nawet jak trzeba za 5min poprzesadzać to co własnie wsadzili i na takie akcje sie nie krzywia) ...to wiesz jak bys miała odpierniczone padlibyśmy wszyscy ...bo juz widać czego od ogrodu oczekujesz i jak zwiewne rabaty tworzysz


Chętna do pomocy i darmowa siła robocza...? Znasz taką? To biorę w ciemno! Haha.
Będzie "odpierniczone", kiedyś...
Ale będę mieć z tego satysfakcję większą, bo robię to sama, wszystko od a do z.
A ile kopania, przekopywania i przewożenia ziemi mnie to kosztowało, to wie to moja łopata i taczki, które już ledwo zipią (a łopaty złamałam już dwie)
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 13:41, 13 cze 2018


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
popcorn napisał(a)
Do przyszłego sezonu co najwyżej

co prócz tych irysów??

Już irysami złamałam moje postanowienie o nienabywaniu nowych bylin, dopóki porządku nie zrobię.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Pszczelarnia 13:48, 13 cze 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256


Poezja Twojego ogrodu: Justyna pisze "jak zwiewne rabaty tworzysz" - tak zwiewne jak Twoje piękne letnie sukienki, dodam.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
13:52, 13 cze 2018
margaretka3 napisał(a)

Chętna do pomocy i darmowa siła robocza...? Znasz taką? To biorę w ciemno! Haha.
Będzie "odpierniczone", kiedyś...
Ale będę mieć z tego satysfakcję większą, bo robię to sama, wszystko od a do z.
A ile kopania, przekopywania i przewożenia ziemi mnie to kosztowało, to wie to moja łopata i taczki, które już ledwo zipią (a łopaty złamałam już dwie)


no nie znam

tylko pisze o obawach szerokich kadrów ...bo takich osiłków robotnych na maxa przez kilka dni by cie wybawiło z obaw przed aparatem

u mnie tez by sie przydali bo akurat popadało i jutro ma padac wiec pt i sobota i rewolucje bym skończyła głosno marze o takich chetnych osiłkach)) ...nawet byłabym skłonna dwie kwitnace roze teraz poswiecic i przesadzic ))

no to pomarzyłam i ide wyzywac sie na chwastach i wyrabiac biceps )
Urszulla 15:02, 13 cze 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
margaretka3 napisał(a)

U mojej mamy rosną w dość cienistym miejscu, u mnie na patelni.

Tytoń Lime Green



Ty masz ten seledynowy tytoń! Jaki on wysoki? Będą nasionka?

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 15:07, 13 cze 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
margaretka3 napisał(a)

Nie, Aguś, ode mnie miałaś dzwonek Pink Octopus I Sylwia dokupiła ci tego samego
Spoko, nie przejmuj się. Ja ostatnio też wybitnie udowodniłam, jaką mam sklerozę, ale się nie przyznam


Ta fioletowa z przodu to ożanka czy szałwia?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Makao_J 17:38, 13 cze 2018


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Oo jaki słodziak ten tytoń. Fajny kolorek.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
sierika 20:04, 13 cze 2018

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Tak, myślałam o ratybidzie a napisałam dalea, może dlatego, że kiedyś miałam nasiona, ale w czasach gdy kupowałam je i nie wysiewałam, cóż były i takie czasy w moim ogrodniczym życiu. Mam nadzieję, że trafię na pallidę, sadzonki, jeśli nie pobawię się z wysiewem, wtedy poproszę o nasionka.
Nieustająco zachwycam się kompozycjami.
____________________
EwaSierika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies