Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Atacama pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Atacama pod lasem

KasiaW76 23:06, 20 sie 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Witam.... piękny domek i zapowiada się piękny ogród. ..
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
chagall 00:16, 21 sie 2015


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 435
Witaj Kasiu
Dzięki za miłe słowa
____________________
Ania - Atacama pod lasem
Marga 14:46, 21 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Witaj Aniu
Ładny masz domek, fajnego psiaka i las, zrobionej już kostki zazdroszczę. Dużej działki nie zazdroszczę, bo sama mam taką i ból głowy jak to ogarnąć
Zapowiada się bardzo ciekawie i na pewno będę zaglądać.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogród dla moich synków
chagall 22:51, 21 sie 2015


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 435
Witaj Marga
Dzięki za odwiedziny i dobre słowo
____________________
Ania - Atacama pod lasem
sarenka 23:06, 21 sie 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Nie wytrzymałam i juz dziś przeczytałam

Masz już jakieś pomysły, wiec na pewno będzie pięknie

Trawę z rolki chcecie.na całej powierzchni działki?
____________________
Magda W samym sloncu
chagall 23:35, 21 sie 2015


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 435
Witaj Sarenko
Trawę z rolki chcemy położyć na razie tylko przed domem, a potem się zobaczy (to będzie nasz eksperyment ogrodniczy - jesteśmy laikami w temacie ogrodów)
To powierzchnia około 200m2, na której mają być też oczywiście rabaty (a więc trawnika sporo mniej)
Od kilku dni łażę po ugorze i oglądam go ze wszystkich stron, rysuję przykładowe linie rabat na planie i wiem, że "prawie" nic nie wiem. To bardzo trudne!!!
Pozdrawiam
____________________
Ania - Atacama pod lasem
L00zak 23:41, 21 sie 2015


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
Początki są ciężkie, ale jak zaczniecie to potem będzie z górki. Trzymam kciuki i pozdrawiam raz jeszcze
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
Marga 23:53, 21 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
chagall napisał(a)

Trawę z rolki chcemy położyć na razie tylko przed domem, a potem się zobaczy (to będzie nasz eksperyment ogrodniczy - jesteśmy laikami w temacie ogrodów)
To powierzchnia około 200m2, na której mają być też oczywiście rabaty (a więc trawnika sporo mniej)
Od kilku dni łażę po ugorze i oglądam go ze wszystkich stron, rysuję przykładowe linie rabat na planie i wiem, że "prawie" nic nie wiem. To bardzo trudne!!!
Pozdrawiam

Pocieszę Cię, takich laików (włącznie ze mną) jest tu na forum sporo Dacie radę powoli. Ja swojego ogrodu nie mogłam ugryźć przez ostatnie 2-3 lata. Tylko mu się przyglądałam i coś skrobałam na kartce. Dopiero w tym wbiłam pierwszy szpadel pod nową rabatę.
Jak sama nie potrafisz czegoś wymyślić, to kopiuj rabaty z najładniejszych wątków. Dużo gotowych projektów jest w Danusinych realizacjach
Powodzenia i trzymam kciuki
____________________
Ogród dla moich synków
chagall 00:06, 22 sie 2015


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 435
Marga napisał(a)

Pocieszę Cię, takich laików (włącznie ze mną) jest tu na forum sporo Dacie radę powoli. Ja swojego ogrodu nie mogłam ugryźć przez ostatnie 2-3 lata. Tylko mu się przyglądałam i coś skrobałam na kartce. Dopiero w tym wbiłam pierwszy szpadel pod nową rabatę.
Jak sama nie potrafisz czegoś wymyślić, to kopiuj rabaty z najładniejszych wątków. Dużo gotowych projektów jest w Danusinych realizacjach
Powodzenia i trzymam kciuki

Od kiedy tu trafiłam, uczę się i staram się czerpać pełną garścią z ogromnej wiedzy i wspaniałych pomysłów Szefowej i innych Forumek i Forumków
Ale linia rabat i mój proces decyzyjny mnie dobijają
____________________
Ania - Atacama pod lasem
Marga 00:11, 22 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Weź długiego węża ogrodowego i wyznacz sobie rabaty. Fajnie wszystko można poprawić na bieząco
____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies