Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Dominika11 09:33, 28 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ślicznie
a grzybki wow to dopiero zbiór
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
L00zak 09:38, 28 wrz 2015


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
Rumianka napisał(a)

Weekend minął pod znakiem grzybów, jest wysyp prawdziwków i wszystkie zdrowe


już mam dosyć


Jaki grzybobranie
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
sylwia_slomc... 11:20, 28 wrz 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
O widzę, że nazwa do korzenia też przylgnęła fajnie bo samo się narzucało- bardzo przypomina gremlina Ogród dojrzewa po mału to widać, że rośliny zadbane, pęcherznice super, a moje słonko poprzypalało, ale i przesadzone były. Mam nadzieje, że wystrzelą za rok. Cudne bodziszki przy wejściu do stolika. Jakbyś kiedyś poczuła nadmiar to proszę szczepeczkę lub nasionka
Gdyby nie liście to pomyślałabym, że to len bo ma bardzo podobny kolor i kwiatki.Ogród coraz piękniejszy, rabaty bardzo ładnie skomponowane, mebelki pomysłowe, muszla z winobluszczem to będzie hicior pięknie będzie tylko nie pozwól mu ogrodu zagarnąć bo tempo wzrostu potrafi mieć szalone, u mnie w dwa lata całą ścianę sąsiadowi zarósł, a wsadzone były raptem 3 szt 20 cm-trowe. sadziłaś jakieś cebulowe, żeby wiosną było ładnie kolorowo?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 08:40, 29 wrz 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Moje cebulowe siedzą w ziemi cały czas. Są to hiacynty - z 16 cebul posadzonych 4 lata temu rozrosło sią na 64 cebulki, policzyłam podczas kwitnienia, wiosną. Tulipany mam posadzone w koszyczkach, w ubiegłym roku i nie wykopałam ich, krokusy sadziłam też w ubiegłym roku, a żonkile u mnie "ubrały" się w jakiś kaprys i raz kwitną innym razem nie chcą, nie wiem o co im chodzi. A jeszcze przecież mam czosnki, te duże też się rozrastają, a te drobne w jednym miejscu kwitły obficie, a w koniczynce były takie słabizny, że wstyd pokazywać.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 08:49, 29 wrz 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Sylwio, jeżeli chodzi o bodziszki, to niedawno je wykopywałam w celu podziału, mogę więc wykopać jakąś kępkę i wysłać Ci, niech się mnożą też u Ciebie, rozrastają się rewelacyjnie, no a kwiaty urzekające. Ale żeby paczuszka była bardziej imponująca, mogę dołożyć bergenie i hosty, jeżeli oczywiście byś chciała. Jest teraz dobra pora ("na telesfora") na wszelkie przesadzanie.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 09:06, 29 wrz 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Jesień już blisko, gdy kwitną ziemowity

Suchy bukiet hortensjowo- lawendowy
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 10:46, 29 wrz 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
W tym tygodniu raczej nie będę na O, z powodu zaangażowania w opiekę rodzinno-zdrowotną.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
sylwia_slomc... 10:46, 29 wrz 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Rumianka napisał(a)
Sylwio, jeżeli chodzi o bodziszki, to niedawno je wykopywałam w celu podziału, mogę więc wykopać jakąś kępkę i wysłać Ci, niech się mnożą też u Ciebie, rozrastają się rewelacyjnie, no a kwiaty urzekające. Ale żeby paczuszka była bardziej imponująca, mogę dołożyć bergenie i hosty, jeżeli oczywiście byś chciała. Jest teraz dobra pora ("na telesfora") na wszelkie przesadzanie.


Jestem chętna jak najbardziej, napisz mi w jakich warunkach ten bodziszek tak u Ciebie szaleje i czym bym się odwdzięczyć mogła?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 13:00, 29 wrz 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Tym razem suchy bukiet z efektownego chwastu
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
mirkaka 13:10, 29 wrz 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Przeczytalam całą historię Twojego ogrodu, fajnie to zrobiłaś , powstała ciekawa opowieść. Widać jak ogród się zmieniał pod wpływem forum.
Mnie też zainteresował ten piękny bodziszek, napisz czy go jakoś podwiązałaś, że jest taki zwarty i wysoki?
Ja też byłam już na grzybkach, ale takiego plonu jak Ty nie nazbierałam
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies