Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 18:57, 14 lut 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Basilikum napisał(a)
Elisa ale Cie zasypalo. Ja tez juz wiosne chce. Oby do marca

Fajnie Cie widziec

Z początku jak padał śnieg, to było tak bajkowo, czyściutko wokoło...ale już mam dość i tej "bajki" i tej bieli...a sio...zimo, a sio!
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 20:41, 14 lut 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
A ja myślałam, że u nas jest dużo śniegu Ale w przyszłym tygodniu ma być już delikatna odwilż, a potem to według mnie musi być już wiosna
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
gogo 21:15, 14 lut 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Elisko, no, pobiłaś rekord w ilości śniegu i wcale Ci się nie dziwię, że masz go dość i chcesz wiosny.
Ja tak samo, u mnie na szczęście przestało padać i trochę śniegu stopniało
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Agatorek 22:44, 14 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Rumianka napisał(a)

Niedobrze mi się robi gdy widzę, że zaczyna znowu padać...


Dziś u Was znów padał śnieg?

Tak sobie pomyślałam, że natura postanowiła „odrobić” wszystkie bezśnieżnie zimy... tylko dlaczego teraz, a nie w grudniu?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Ewa777 13:04, 15 lut 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Tyle śniegu, to nie dziwne, że masz tego dosyć.
Mogę Cię pocieszyć, ze w prognozach tylko w środę ma jeszcze dużo śniegu dopadać, a od soboty zaczną się roztopy
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Milka 15:31, 15 lut 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Rumianka napisał(a)

Kochana, jak fajnie cię zobaczyć.
No śniegu to wam dowaliło, ale już mimo to słonko wyżej i wiosna nastanie. Ale w altance super, jest gdzie się schronić
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Rumianka 19:04, 15 lut 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Odpowiem zbiorowo Basi, Grażynce, Agnieszce, Ewie oraz Irence. Z tym śniegiem nie byłoby tak tragicznie, gdyby sobie tylko leżał i nie robił szkód. Przy domu mamy zadaszony taras, który 4 lata temu oszkliliśmy tworząc coś w rodzaju ogrodu zimowego. Jest to jednak pomieszczenie (13m2) ogrzewane, w którym najbardziej lubimy przebywać, czytając książki, porozmawiać lub po prostu pogapić się na ogród. Ale...właśnie to ale...Zwały śniegu zalegające na dachu spowodowały grubą zmarzlinę, która w zetknięciu z sufitem "poci się" i zaczęło zaciekać w różnych miejscach...Porozkładaliśmy ręczniki, a co kapie to kapie i wnerwia okrutnie. Część śniegu eM zrzucił tyle co dosięgnął z drabiny, a reszta tam tkwi. W ostatnich latach zimy były łagodne więc takich przykrych niespodzianek nie mieliśmy...I dlatego tak wkurza mnie ta zima...




____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Ewa777 13:28, 16 lut 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Elisko, nic dziwnego, że Cię denerwuje ten śnieg. A ten salonik macie śliczny Super miejsce na odpoczynek z widokiem na ogród
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Rumianka 18:10, 16 lut 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Ewa777 napisał(a)
Elisko, nic dziwnego, że Cię denerwuje ten śnieg. A ten salonik macie śliczny Super miejsce na odpoczynek z widokiem na ogród

Tak Ewciu, miejsce do odpoczynku super, bardzo je lubimy...Dziś trochę mniej kapie, może nastąpi poprawa, ale mimo to, eMuś chce zdjąć wszystkie listwy wykończeniowe, by znaleźć źródło przecieku i na nowo uszczelnić,,,Oby się udało.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
hankaandrus_44 19:04, 16 lut 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7192
Nie dziwię się, że pragniesz słońca, tyle Tobie nawaliło, że trudno sie pozbyć. Oby się udało z reperacją dachu. Trzymam kciuki.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies