Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 12:21, 30 sie 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Joku napisał(a)
Bukszpan w obwódce chyba się zagęścił?

Tak Joluś, bukszpan odrasta a najbardziej w miejscach, gdzie jest zdrowy...Chore gałązki w większości puste, ale daję mu szansę, w tym roku nie cięlam go...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 12:24, 30 sie 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Alija napisał(a)
Pięknie się prezentuje Twój sierpniowy ogród, kolorowe kwiaty i ozdoby. Ostróżki cudne, pomidorki aż pachną.
Pozdrawiam.

Dzięki Alu za pochwały, ogród się kłania...a pomidory chociaż kształty nieciekawe, to w smaku bajka...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 12:31, 30 sie 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
sylwia_slomczewska napisał(a)
Fajny ten totem Świetny pomysł miałaś, u mnie by się nie sprawdził bo by mi zaraz sroki rojniki wyniosły

Pomysł z totemem zrodził się spontanicznie w czasie żartów...i stoi...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 12:38, 30 sie 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
hankaandrus_44 napisał(a)
Piękny ogród pokazałaś! Musicie częściej wyjeżdżać, on bez Was też sobie nieźle radzi. Floksy miodzio, a nawet koniczynka jakby zzieleniała. Pozdrawiam

Hanuś, chętnie by się pojeździło tu i ówdzie, ale ludzie wszędzie stłoczeni jakby zapomnieli o pandemii...a świadomie narażać się na stres, to jakoś nie za bardzo.... W związku z tym, że z naszego środowiska zmarło wskutek covidu 8 osób, to z tyłu głowy pojawia się jakaś przestroga...by jednak uważać mimo szczepień...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 12:45, 30 sie 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Basieksp napisał(a)
Ostatnie zdjęcia w mojej ocenie najładniejsze i sąsiad przyszedł się przywitać

Piesek zaczynał zadomawiać się u nas...a biedulek był taki chudfziutki, sama sierść i kostki...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 12:49, 30 sie 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Alija napisał(a)
Piesek bardzo sympatyczny. Miał wiele szczęścia, że trafił na Ciebie (dobrego człowieka) i wszystko dobrze się skończyło. Gdyby nie to pewnie do tej pory by się jeszcze błąkał, większości ludzi nie interesują takie sprawy, chociaż w ostatnich latach wydaje mi się, że trochę się to zmienia.
Jesteś wspaniała!!!

To już drugi piesek w tym sezonie uratowany od cierpienia...ten pierwszy to był mieszaniec z husky, więc duży...ale po najedzeniu i piciu, wybrał wolność...nie dało się go przytrzymać na dłużej...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 12:52, 30 sie 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
daredevil napisał(a)
Ależ widoki! Pomiziaj pieska ode mnie pozdrawiam!

Dopóki był u nas, to miziany był na okrągło...miał bardzo spokojne usposobienie...jedynie bał się mężczyzn...ktoś go widocznie skrzywdził...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 12:54, 30 sie 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Basieksp napisał(a)
Ale historia z pieskiem, na początku jak zobaczyłam fotki, to myślałam, że to Wasz piesio, smutna i z dobrym zakończeniem historia, piesio miał podwójne szczęście, że ta jego właścicielka go wzięła ze schroniska, a potem do Was trafił wesoła, że znalazł się, smutna, że musieliście się z nim pożegnać ale dobrze, że wrócił do swojej pani

Dzięki Basiu...ja po stracie mojej piesi, pomimo upływu czasu 1,5 roku, to cierpie nadal i krzywda zwierząt dotyka mnie jeszcze bardziej...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 12:56, 30 sie 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Joku napisał(a)
Poczytałam o piesku, miał biedaczyna szczęście. Historia z happy endem.
Już wcześniej pytałam ale pewnie przeoczyłaś. Obwódki bukszpanowe chyba dobrzeją?

Dobrze, że biedaczek pojawił się blisko nas, to otrzymał pomoc, bo z reguły ludzie przepędzają takich nieboraków...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
anabuko1 21:40, 30 sie 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
Rumianka napisał(a)
Dopiero teraz po tylu deszczach odradza się trawka, no i doczekałam się koralików na jarzembince...

moja pierwsza jeżówka...

Ale masz tam pięknie.
Ogród w szerszej perspektywie bardzo urokliwie wygląda.
Szczerze podziwiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies