Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

sylwia_slomc... 21:57, 16 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Rumianka napisał(a)

Super Zupełnie inne kadryA te grzybki to nie czarcie kręgi?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 22:25, 16 paź 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10279
hankaandrus_44 napisał(a)
Elisko, wesoły masz ogród, nie ma powodu do smutków. Póki jeszcze śnieg nie leży trzeba cieszyć się tym co jest. Twoje przydasia i cacuszki do skopiowania. Tylko możliwości manualne nie te.

Miłej niedzieli.

Haniu, zdjecia są z ciepłego okresu, kiedy lato witało się z jesienią, a teraz robi sie szarzyzna w ogrodzie.Nie nie smucę się, cieszy mnie każdy dzień szczególnie słoneczny.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:27, 16 paź 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10279
Joku napisał(a)


To mi się podoba. Obraz z zaczarowanej krainy elfów .
Wykorzystałaś stary pień?

Jesień kolorowa u ciebie, sporo fajnych ozdób nazbierałaś.

Jolu, stary pień miał w srodku sporą dziurę, posadziłam rojniki, dodałam parę drobiazgów i powstał zakątek elfów.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:36, 16 paź 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10279
sylwia_slomczewska napisał(a)

Super Zupełnie inne kadryA te grzybki to nie czarcie kręgi?

Te czarcie kręgi to istna zmora, ostatnio wyczytałam, że w zwalczaniu ich, pomoze miedzian, muszę kupić i spryskać.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Milka 06:49, 17 paź 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Rumianka napisał(a)

lampa na taras przywędrowała z wystawki

Super to okno całą rabata fajna. Ozdób masz pełno, wszystkie ciekawe.
Buksy, jak u mnie. Moja będą wykopane chyba na wiosnę, jakos mąż nie może zabrać się za wykopki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Basieksp 10:22, 17 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269
Ale masz dużo tych wszystkich dodatków zasuwam dziś na strych po sanki no i muszę jeszcze raz sobie u Ciebie wszystko obejrzeć, tyle fajnych pomysłów i zakątków do podziwiania u Ciebie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Joku 12:18, 17 paź 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12158
Czarcie kręgi też miałam w poprzednim ogrodzie. One chyba tworzą się tam gdzie wycięto drzewo, u mnie tak było. Ja nic z tymi grzybami nie robiłam chociaż mnie drażniły. Czy nadal wyłażą to nie wiem bo ogród od 9 lat w innych rękach.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Rumianka 16:49, 17 paź 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10279
Milka napisał(a)

Super to okno całą rabata fajna. Ozdób masz pełno, wszystkie ciekawe.
Buksy, jak u mnie. Moja będą wykopane chyba na wiosnę, jakos mąż nie może zabrać się za wykopki

Też lubię tę rabatę z oknem, mam na nią widok z tarasu. Buksy też wylatują na wiosnę, bo już nie wierzę, że dadzą radę odrosnąc. W ubiegłym sezonie zmarniał tylko w koniczynce, żaden ratunek nie działa, a wręcz przeniosło się już na wszystkie obwódki w ogrodzie. Żadne opryski nie dają rezultatu, poddaję się. Na wiosnę wykopię.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 16:50, 17 paź 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10279
Basieksp napisał(a)
Ale masz dużo tych wszystkich dodatków zasuwam dziś na strych po sanki no i muszę jeszcze raz sobie u Ciebie wszystko obejrzeć, tyle fajnych pomysłów i zakątków do podziwiania u Ciebie

Basiu, u mnie każda rzecz, która wpadnie mi w ręce, to przeważnie dostaje "nowe życie", a jak się znudzi, to pójdzie do wymiany.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 16:52, 17 paź 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10279
Joku napisał(a)
Czarcie kręgi też miałam w poprzednim ogrodzie. One chyba tworzą się tam gdzie wycięto drzewo, u mnie tak było. Ja nic z tymi grzybami nie robiłam chociaż mnie drażniły. Czy nadal wyłażą to nie wiem bo ogród od 9 lat w innych rękach.

Jolu, te paskudne grzybki pokazuję się już od 3 sezonów, robiłam opryski na grzyba wielokrotnie, pomoże to na chwilkę i dalej wyłażą po czasie. Teraz wypróbuję oprysk miedzianem, tak wyczytałam, Zobaczymy cy to coś da?
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies