Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 20:47, 07 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10277

bukszpan do wywalenia
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 20:50, 07 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10277
Sztaluga czeka na jakieś piękne kwiaty...

rabata rogalowa powoli zapełnia się
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
ryska 20:52, 07 kwi 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11626
Podagrycznika nie zazdroszczę, ja już w tym roku drugie wykopki tych kłączy mam za sobą. Na wiadra te ilości można liczyć. Ale nie ma wyjścia, te podziemne części zduszą każdą roślinę, zwłaszcza na małej przestrzeni jak u mnie.
Koniczynka piękna w wiosennej odsłonie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Rumianka 20:52, 07 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10277
W tych niby pustych miejscach startują powoli jeżówki

zapach hiacyntów roznosi się w całym ogrodzie

zawilce wymizerowane pokazały się jednak
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
anpi 21:01, 07 kwi 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8169
Szkoda tych twoich obwódek bukszpanowych, ale dobrze sobie radzisz z zastępstwem dla nich. Koniczynka nie straciła na urodzie i tu też coś wykombinujesz

Wszyscy wchodząc do mojego ogrodu, mówią: ale coś pachnie, albo : co tak pachnie ? Patrząc na twoje hiacynty wiem, że u Ciebie jest tak samo
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Basieksp 21:01, 07 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10267

Ale tu ładnie koniczynka zaprasza do altany Takie fajne przejście I te fajne, żółte pierwiosnki, naprawdę dużo ich masz, robią wrażenie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
ElzbietaFranka 22:04, 07 kwi 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Rumianka napisał(a)
20 stopni 31.03.2024r - nie pamiętam takiego ciepłego dnia w marcu...
W koniczynce, w miejscu wyschniętych wrzosów, obwódka trzmielinowa Fortunea Emerald Gold już po przycięciu



Rumianka podziwiam twoje obwódki. Czy kostka jest położona na ziemi czy jest tam jakiś podkład cementowy, piasek.
Pytam bo rowniutko zrobione.

Nasze dużo pięknych prymulek to twoja produkcja czy kupowałas. Ja dopiero od dwóch lat się prymulkami zajmuje to takie wdzięczne wiosenne kwiatuszki.

Hiacynty są zawsze niezawodne i pachnące.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Rumianka 22:17, 07 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10277
Basieksp napisał(a)


No pewnie, że piątka się należy a sąsiedzi przynajmniej kaczek nie wypłoszyli


Wypłoszyli, gdy oglądali swoje zalane miejsce na trawniku. Na dodatek zajęta byłam swoją robotą i ani się obejrzałam, a ich już nie było..."już mieli wszystko zrobione..."
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:20, 07 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10277
ryska napisał(a)
Podagrycznika nie zazdroszczę, ja już w tym roku drugie wykopki tych kłączy mam za sobą. Na wiadra te ilości można liczyć. Ale nie ma wyjścia, te podziemne części zduszą każdą roślinę, zwłaszcza na małej przestrzeni jak u mnie.
Koniczynka piękna w wiosennej odsłonie

Koniczynka dziękuje pięknie...a ja jutro będę wylewać krokodyle łzy nad tym podagrycznikiem...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:23, 07 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10277
anpi napisał(a)
Szkoda tych twoich obwódek bukszpanowych, ale dobrze sobie radzisz z zastępstwem dla nich. Koniczynka nie straciła na urodzie i tu też coś wykombinujesz

Wszyscy wchodząc do mojego ogrodu, mówią: ale coś pachnie, albo : co tak pachnie ? Patrząc na twoje hiacynty wiem, że u Ciebie jest tak samo

Te bukszpany dostały drugą szansę, ale niestety nie popisały się i czeka ich systematyczna wywalanka...w miarę okienek czasowych. Zapach hiacyntów zwołał chyba wszystkie okoliczne motyle, gdy zaświeciło słonko.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies