Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » KAMILowe krok po kroku

Pokaż wątki Pokaż posty

KAMILowe krok po kroku

KAMILNOWICKI 14:54, 17 wrz 2015

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
Witaj Mikami.

Agania - musze to rozplanowac w glowie hak technicznie ugryźć temat. Schody te dlugie sa z bloczkow betonowych a na nich sa płytki z starych cegieł. Po bokach w tym roku wymurowalem z cegly rozbiorkowej. Zabezpieczylem to impregnatem zeby cegiel nie rozsadzilo. Mam nadzieje ze to przetrwa na dlugie lata

Co do pnacza na sciane to moze jakis powojnik?
Problemem na tym tarasie w sloneczne dni jest to ze taras silnie sie nagrzewa i jest na nim piekielnie gorąco
____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
amelia_b 23:51, 17 wrz 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Witam się i ja
____________________
Pogubiłam się po drodze
KAMILNOWICKI 23:55, 17 wrz 2015

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
Witaj

Mimo wszystko poszedlem w kamienie. Dzis wskoczylem w traktor pozyczony od wujka i przywiozlem małą przyczepę kamienia polnego. W wolnych chwilach bedzie co dlubac. Przepraszam ale dzis nie dalem rady wstawic zdjęć
____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
KAMILNOWICKI 23:57, 17 wrz 2015

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
W pierwszej kolejnosci wezme sie za jablonke te pierwsza z brzegu (patrz zdjecie z domem w tle) Obsadze ja do okola funkiami ktore mam. Zastanawiam sie czy wsadzic jedna odmiane z bialym pasem po srodku czy 4 różne?
____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
MirellaB 02:32, 18 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
KAMILNOWICKI napisał(a)
Czemu odpuscic kamienie?

Zainspirowało mnie cuś takiego.

Witaj
Zielsko wyskubywać z tych kamieni to będzie ciężko. Zastanów się nad innym rozwiązaniem
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
KAMILNOWICKI 08:07, 18 wrz 2015

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
MirellaB napisał(a)

Witaj
Zielsko wyskubywać z tych kamieni to będzie ciężko. Zastanów się nad innym rozwiązaniem


Można zrobić wypełnienie mieszanką cement-piasek tak aby były większe bruzdy i tylko dla zakrycia szarego cementu sypnąć lekką warstwą piasku- nie powinno w to chyba aż tak mocno wrastać cokolwiek.

Kamil
____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
KAMILNOWICKI 13:22, 18 wrz 2015

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
Czy możecie polecić jakąś odmianę Magnolii o rozłożystej koronie? Mam już Magnolię Spectrum o pokoroju stożka. Wolałbym w okolicał ławki posadzić drzewo bardzie rozłożyste i wysokie nawet do 4-5 metrów. Myślałem właśnie o kolejnej magnolii a nawet jakiejś odmianie wiśni.
____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
Agania 14:17, 18 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
U mnie rośnie sporo magnolii, możesz pobuszować u mnie....ale najbardziej rozlożyste i silnie rosnące są soulangeany...Leneii, Rustica rubra, Alba o białych kwiatach, Yellow River o kwiatach żółtych.
poćwicz sobie podpis, bo trudno będzie Cię odnaleźć w gąszczu ogrodowiskowych wątków
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
KAMILNOWICKI 14:19, 18 wrz 2015

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
Juz zagladamprzyznam ze myslalem wczesniej o Rustica Rubra poniewaz lubie intensywne kolory i chyba bym na nia przystal. Powiedz prosze jak w praktyce sie sprawdA ta odmiana.

Ps1 cudowny jest Twoj ogród

PS2 podpowiesz mi tym podpisem jak go podlinkowalas?

Ps3 jak zmienic moj login na mniejsze litery?
____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
Marga 19:24, 18 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Witaj Kamil Zapowiada się ciekawie, więc będę podglądać i kibicować
Pozdrawiam

Ja bym dała tylko jeden gatunek funki pod jabłonkę
____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies