Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Moje małe wielkie marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe wielkie marzenie

eda 14:15, 01 sie 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
alis napisał(a)


Hejjj w upale Alcia Super się wszystko zgrało pięknie trawy i rozchodniki razem trafiłyśmy najlepsze są na taka pogodę buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Zuzka25 16:27, 01 sie 2018


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Alu, czy te 1,5m rabaty liczyłaś z tujami? Sorki, że tak dopytuję, ale planuję rabatę z trzmielinami , a mam mało miejsca.
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
paulina_ns 16:33, 01 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Byłam widziałam, ale nie wiele zrozumiałam czyli jeszcze raz, tniesz go dwa razy wiosną? Ja zawsze ścinam tylko suche gałęzie po zimie i wtedy pojawiają się te " kapusty" i jak się pojawią, urosną tniesz je jeszcze raz?

Edit. Chyba,że to inna odmiana rozchodnika niż ja mam? Moje mają takie jakby większe liście, a dzisiaj w szkołce widziałam takie jakby drobniejsze właśnie jak Ty masz i się zastanawiałam, czy jest parę odmian tych zwykłych zielonych?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
alis 18:50, 01 sie 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Zuzka25 napisał(a)
Alu, czy te 1,5m rabaty liczyłaś z tujami? Sorki, że tak dopytuję, ale planuję rabatę z trzmielinami , a mam mało miejsca.

Tak Zuzka, z tujami liczyłam, ale spokojnie mieszczą się trzmieliny i z przodu brązowe trawy jeszcze są.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 18:59, 01 sie 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
paulina_ns napisał(a)
Byłam widziałam, ale nie wiele zrozumiałam czyli jeszcze raz, tniesz go dwa razy wiosną? Ja zawsze ścinam tylko suche gałęzie po zimie i wtedy pojawiają się te " kapusty" i jak się pojawią, urosną tniesz je jeszcze raz?

Edit. Chyba,że to inna odmiana rozchodnika niż ja mam? Moje mają takie jakby większe liście, a dzisiaj w szkołce widziałam takie jakby drobniejsze właśnie jak Ty masz i się zastanawiałam, czy jest parę odmian tych zwykłych zielonych?

Paula, rozchodnika cięłam tak ostrożnie 1 raz na wiosnę, te zielone kapustki początkiem maja, nie wszystkie, tylko kilka tak żeby zobaczyć czy efekt będzie.
Te cięte są bardziej zwarte i niższe od pozostałych. Za rok będę ciąć odważniej, na str 323 pokazałam ile przycinałam.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 19:50, 01 sie 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Edzia, macham U mnie wieczorkiem przeszła burza, ogród podlany, znowu grzyb będzie miał raj W tym roku to przekroczyłam limit oprysków od grzyba.

____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 19:55, 01 sie 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Anulka, za rok to wyskoczą poza rabatę chyba Miejscówka im służy
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Zuzka25 21:01, 01 sie 2018


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
alis napisał(a)

Tak Zuzka, z tujami liczyłam, ale spokojnie mieszczą się trzmieliny i z przodu brązowe trawy jeszcze są.

To mnie pocieszyłaś. U mnie szerokość może wyjść podobnie. Planuje podobną rabatę z trzmieliną z brązowymi trawami, podpatrzoną u Ciebie.
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
Zuzka25 21:01, 01 sie 2018


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
dubelek
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
Zana 21:07, 01 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
alis napisał(a)
I ulubione



Pięęęknie. Z rozchodnikami też pięęęęknie, ale już nie cytuję.
Jeju, kiedy ja będę miała takie bujne rabaty!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies