Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Moje małe wielkie marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe wielkie marzenie

MirellaB 09:39, 20 sie 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Alicja rozchodniki przycięte wiosną to są te na zdjęciu?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
alis 09:45, 20 sie 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Ja też wybaczam Nikusiowi, bo wiem, że upały dla niego są nieznośne

Tak Mirelko, to te rozchodniki, jak wrócę do domu to wstawię bardziej aktualne fotki, na pewno będę je ciąć na wiosnę, bo są bardziej zwarte.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
anbu 09:50, 20 sie 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
alis napisał(a)
Uroki posiadania psa Ale wybaczam mu, bo wczoraj upał był nieznośny.



No co za łobuz
____________________
Ania Ogród Ani :)
alis 16:29, 20 sie 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
anbu napisał(a)


No co za łobuz

Dzisiaj była powtórka, chyba daruję sobie codzienne zasypywanie dziury
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
paulina_ns 16:43, 20 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
alis napisał(a)

Kasiu, też obstawiam Phantoma lub Magical Moonlight, one mam wrażenie bardzo podobne, zależny mi na identyfikacji, bo chcę dokupić takie same.
Mój piesio szukał ochłody w upalny dzień, więc sobie podkopał troszeńkę


Też myślałam o phantomie, jedynie co mi tu nie pasuje, to to, że u mnie już jest dużo bardziej przebarwiony, ale u mnie na patelni rośnie, może u Ciebie ma więcej cienia i wolniej się przebarwia?

Co do psocenia w ogrodzie przywykłam jak nie dzieci mi coś łamią, to psy a ostatnio zastanawiałam się dlaczego jeden carex taki dziwny jest przy tarasie i wieczorem odkryłam, że jeż się pod nim chowa eh co zrobić, jemu jeszcze daruję, ale kretowi, który znów mi kopce na ratach robi już nie
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
mrokasia 16:47, 20 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
alis napisał(a)

Dzisiaj była powtórka, chyba daruję sobie codzienne zasypywanie dziury


chociaż w tym samym miejscu?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 18:50, 20 sie 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Ala a ty nie chcesz tych hortek z patyków rozmnożyć? Odmianę to tylko chyba Bożenka pozna

U mnie kotka sąsiadów tak namiętnie w ziemi się tzarza ale przez to, że lekka strat nie robi.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
alis 20:29, 20 sie 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Iwonko, chyba tak zrobię Pisałam do Bożenki, ale chyba rzadko bywa na O.
Ja już na straty spisałam tę 1 trawkę, miejsce wyjątkowo jej służy i rośnie dobrze, więc na wiosnę może uda się jakoś rozmnożyć i uzupełnić puste miejsce Piesiowi tez to miejsce odpowiada

Kasiu, idealnie w tym samym miejscu grzebie

Paulina, moja hortke ma wystawę południowo-zachodnią, więc słońca ma dużo, troszkę już zaczyna się przebarwiać, ale tak delikatnie.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Toszka 21:05, 20 sie 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
MM nie przebarwia się, tak więc jesli ta twoja przebarwia się to MM nie jest. Drogą dedukcji dojdziemy kto zaś...w razie czego w dziale hortensji wstaw, a tam Zbyszek lub inni pomogą zidentyfikować.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
22:32, 20 sie 2018
alis napisał(a)

Dzisiaj była powtórka, chyba daruję sobie codzienne zasypywanie dziury

Moja nie robi tego by się schłodzić, zazwyczaj dzieje się to wieczorami albo w nocy, kiedy jej się nudzi, nie mam kojca ani łańcucha, ma wolny wybieg, teraz kiedy jestem w domu zdarza się to na szczęście sporadycznie.

Myślę, że czasem próbują nas naśladować, albo zwyczajnie się nudzą te nasze psiny

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies