Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Osiedlowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Osiedlowy ogródek

mirkaka 12:54, 09 kwi 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Reniu, pozwolisz że też sobie przekopiuję wiadomości o Rh.

Nie wiem czy byłam u Ciebie już kiedyś, ale muszę to nadrobić, masz ogródek na osiedlu ? Taki nieogrodzony?, Jak się ludzie zachowują, nie kradną, nie niszczą??
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Kokesz 17:09, 09 kwi 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
mirkaka napisał(a)
Reniu, pozwolisz że też sobie przekopiuję wiadomości o Rh.

Nie wiem czy byłam u Ciebie już kiedyś, ale muszę to nadrobić, masz ogródek na osiedlu ? Taki nieogrodzony?, Jak się ludzie zachowują, nie kradną, nie niszczą??


Kopiuj, kopiuj ja też ściągam od innych do swojego wątku bo łatwiej mi odszukać u siebie.

Mój ogródek razem z innymi dziesięcioma jest ogrodzony dookoła wspólnym ogrodzeniem a w środku już nie. Ale korzystają z nich tylko 4 osoby, reszta jest zaniedbana.
Jak się ludzie zachowują to już osobny temat...rzucają z okien śmieci, pety, chleb ptakom, resztki z talerza i kości kotom, raz dostałam nawet zupą...i to robią emeryci
Na szczęście mam ogródek w drugiej linii, nie pod samymi balkonami, więc tylko butelki od wódki czasem dolecą
Myślę, że gdyby inne ogródki były zadbane, to by ludzie tak nie śmiecili.

____________________
Renata Osiedlowy ogródek
mirkaka 18:26, 09 kwi 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Kokesz napisał(a)


Kopiuj, kopiuj ja też ściągam od innych do swojego wątku bo łatwiej mi odszukać u siebie.

Mój ogródek razem z innymi dziesięcioma jest ogrodzony dookoła wspólnym ogrodzeniem a w środku już nie. Ale korzystają z nich tylko 4 osoby, reszta jest zaniedbana.
Jak się ludzie zachowują to już osobny temat...rzucają z okien śmieci, pety, chleb ptakom, resztki z talerza i kości kotom, raz dostałam nawet zupą...i to robią emeryci
Na szczęście mam ogródek w drugiej linii, nie pod samymi balkonami, więc tylko butelki od wódki czasem dolecą
Myślę, że gdyby inne ogródki były zadbane, to by ludzie tak nie śmiecili.



No i to jest smutne, może kiedyś nasze społeczeństwo wreszcie dojrzeje.
Natomiast cudowne jest to że nie przeszkadza Wam takie zachowanie i dalej starasz się upiększać świat wokół siebie

Narzędzie do ogrodu to nosisz do piwnicy czy masz gdzie schować w ogrodzie?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Kokesz 20:35, 09 kwi 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
mirkaka napisał(a)


No i to jest smutne, może kiedyś nasze społeczeństwo wreszcie dojrzeje.
Natomiast cudowne jest to że nie przeszkadza Wam takie zachowanie i dalej starasz się upiększać świat wokół siebie

Narzędzie do ogrodu to nosisz do piwnicy czy masz gdzie schować w ogrodzie?


Niestety do piwnicy nie, bo kradną, takie uroki mieszkania w wielkim bloku, więc kosiarkę mam zaparkowaną w kuchni a łopatę i widły na balkonie
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
21:14, 09 kwi 2019
Kokesz napisał(a)


Niestety do piwnicy nie, bo kradną, takie uroki mieszkania w wielkim bloku, więc kosiarkę mam zaparkowaną w kuchni a łopatę i widły na balkonie

Współczuję aż trudno mi sobie te kuchnie wyobrazić
kaz742011 21:22, 09 kwi 2019


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Kokesz napisał(a)


Niestety do piwnicy nie, bo kradną, takie uroki mieszkania w wielkim bloku, więc kosiarkę mam zaparkowaną w kuchni a łopatę i widły na balkonie


Fajne schowki masz .
Kosiarki w kuchni jeszcze nie widziałam .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Basilikum 21:32, 09 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
koncetrowe te tulipany
sasiadow wspolczuje, ze nie doceniaja ale za to podziwiam Cibie ze sie nie dajesz i dalej ozdabiasz im swiat
kosiarka jako wyposazenie kuchni hmmm
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kokesz 22:14, 09 kwi 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
No cóż...takie życie...jeszcze dwa rowery mam w sypialni
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 22:27, 09 kwi 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
A teraz prośba do odwiedzających mój wątek
Mój eM zaszalał i kupił nam w prezencie na rocznicę ślubu dwa Cyprysiki japońskie Gracilis nana. Oczywiście bez uzgodnienia ze mną...
Śliczne są, mają ok 40cm tylko gdzie mam je wkomponować?
W dodatku dwa, parzyście...wymyślił, że po obu stronach nowej ścieżki, którą się wchodzi do ogródka...ale one mi tam nijak nie pasują...

____________________
Renata Osiedlowy ogródek
BasiaLT 23:56, 09 kwi 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
No powiem ci że kosiarki w kuchni to jeszcze nie widziałam, no ale takie życie. Zrób fotki cyprysikom żeby łatwiej było pomyśleć.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies