Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Osiedlowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Osiedlowy ogródek

Kokesz 00:54, 21 lip 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Viola też muszę pochwalić się rudbekią od Ciebie są przepiękne na jasnozielonym tle ładnie widać ten czekoladowy kolor
Cherry brandy
Posadziłam w narożniku pod modrzewiem, na tle hortensji Lime light, z Red baronem, czerwonymi i ciemnymi żurawkami, carexem Praire Fire i stipą wyglądają zjawiskowo



____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Helen 05:55, 21 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Śliczne są
____________________
Helen - Hortensjowo
Kokesz 06:26, 21 lip 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Co to za trawa? Na stipę nie wygląda? Fajnie gra z kosmosami.



____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Anda 07:34, 21 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Hordeum jubatum
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
BasiaLT 07:44, 21 lip 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414

Rewelacyjne połączenie.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Kokesz 08:14, 21 lip 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Ewa dzięki pierwszy raz widziałam tę trawkę, fajna alternatywa dla stipy, muszę jej poszukać

Basia rudbekia bardziej mi się podoba w tym miejscu, niż jeżówki, które wcześniej miałam bardzo lubię bordowy kolor w ogrodzie
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Helen 08:18, 21 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Co zrobiłaś z jezowkami?
____________________
Helen - Hortensjowo
Kokesz 09:34, 21 lip 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Helen napisał(a)
Co zrobiłaś z jezowkami?


Niestety padły po zimie
Do stycznia kwitły a później przymrozek je ściął, myślałam, że wiosną ruszą ale padły na amen.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
inka74 10:33, 21 lip 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Reni, ta rudbekia Cherry brandy skradła moje serce i jest dokładnie tym co potrzebuję w puste miejsce na rabacie. Muszę poszukać sadzonek tu w okolicy. A jak się nie uda to najwyżej wysieję bo widzę, że nasiona są do dostania. Wróciłam się do wcześniejszych widoków i jest pięknie, bardzo lubię twój osiedlowy ogródek. Ja patrząc tylko po zdjęciach nie dodawałabym ani klona ani nic innego. Ta rabata, taka jaka jest, jest świetna, kształt, nasadzenia, wszystko ze sobą gra. Ale oczywiście na żywo możesz mieć inne wrażenie lub potrzebę.
Jak będę przejazdem w Poznaniu to czy mogę się wprosić na oglądanie na żywo? Akurat będę musiała się wybrać na początku września do Świnoujścia, taka przerwa w połowie drogi bardzo dobrze mi zrobi
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Nowa12 22:21, 21 lip 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kokesz napisał(a)
Ewa dzięki pierwszy raz widziałam tę trawkę, fajna alternatywa dla stipy, muszę jej poszukać

Basia rudbekia bardziej mi się podoba w tym miejscu, niż jeżówki, które wcześniej miałam bardzo lubię bordowy kolor w ogrodzie


Reniu ten jeczmień bardzo mocno się sieje i chyba dlatego go mało w ogrodach. U mnie w okolicy jest wszędzie. Opanował wszystkie skwery i zieleń miejską.
Chociaż nie powiem wygląda obłędnie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies