Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

eVka 19:53, 11 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Sebek napisał(a)
Dziewczyny - co do wakacji Żeby mój urlop sie udał musza być spełnione dwa warunki:morze i ciepełko Chyba, ze jadę poza sezonem zwiedzać - wtedy tylko cena biletu ma znaczenie Za 120 zł do Aten czy 170 do Rzymu mogę lecieć nawet w najbardziej niekorzystnym dla tych miast okresie Polski w sumie nie znam - nie żałuję Mam nadzieję kiedyś nadrobię. Jednak póki wakacje zagraniczne będą się bardziej opłacać niż te w kraju - zawsze wybiorę te daleko

W górach sam dawno nie byłem - jakbyście zamówiły ten autobus to się dopisuję

Jak byś pisał o moim mężu, liczą się dla niego tylko zagraniczne wakacje, egzotyka. Rozpacza w tym roku, że spędzi urlop w Gąskach.
____________________
Gardenarium 20:41, 11 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wszystko czytam żeby nie było Też o wakacjach tak myślałam, morze i ciepełko, np w lutym Egipt..a potem to tylko Anglia ... Teraz Przypki wyłącznie, chyba że jakieś Niemcy lub Holandia się przydarzy
Ale ja już stara jestem to i leniwa do wyjazdów się zrobiłam. Nie cierpię odpraw i czekania na lotnisku, oj nie cierpię i unikam jak ognia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Margerytka40 21:50, 13 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Sebek napisał(a)



Hej Sebek . Zdradzisz nazwę tej piękności?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Sebek 08:28, 14 cze 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Johanka77 napisał(a)
Sebek ślicznie!

U mnie maj był zimny, ale niestety dość suchy...
Teraz czerwiec nadrabia.

Ja mam wyjątkowo słabe Limki, Limelight beznadziejne, za to Silver wymiatają.
Co roku tnę je nisko.

Te Twoje orliki bardzo mi się podobają.
No i piwonie śliczne! Sarah Bernard tez kupiłam na wiosnę, ale pąków jeszcze nie mają.


Mam nadzieję, że hortensje się ogarną - ostatnio wyglądałby naprawdę źle... U mnie ta piwonia chyba 3 lata zbierala się do kwitnienia (nie żebym jej nie przesadzał wiele razy ) - wreszcie miejsce i mi i jej odpowiada
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 08:30, 14 cze 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
effka napisał(a)

Jak byś pisał o moim mężu, liczą się dla niego tylko zagraniczne wakacje, egzotyka. Rozpacza w tym roku, że spędzi urlop w Gąskach.


Też bym rozpaczał

Piwonii nie można przesadzać - co mi przychodzi wyjątkowo ciężko Raz w roku im sypnę nawóz i tyle w sumie z nimi roboty. Później zawsze zdobią liśćmi
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 08:35, 14 cze 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)
Wszystko czytam żeby nie było Też o wakacjach tak myślałam, morze i ciepełko, np w lutym Egipt..a potem to tylko Anglia ... Teraz Przypki wyłącznie, chyba że jakieś Niemcy lub Holandia się przydarzy
Ale ja już stara jestem to i leniwa do wyjazdów się zrobiłam. Nie cierpię odpraw i czekania na lotnisku, oj nie cierpię i unikam jak ognia.


Ja od lat odprawiam się w aplikacji, więc idę od razu na kontrolę bezpieczeństwa Polecam

Nie polecam natomiast stresu związanego ze zbyt późnym transferem na lotnisko. Raz miałem 3h do lotu, na lotnisko 1,5, a ja w centrum Londynu szukałem autobusu, który się podejmie dostarczenia mnie tam. Beznadziejnie mają oznaczony tamtejszy dworzec - później okazało się, że na słupie była mała tabliczka gdzie staje dany autobus - lepsze oznaczenia ma PKS
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 08:37, 14 cze 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Margerytka40 napisał(a)


Hej Sebek . Zdradzisz nazwę tej piękności?


Nie zdradzę, bo nie wiem Lata temu dostałem sadzonkę i podzieliłem na srylion One startują od jasnej limonki, potem są takie, a w lipcu już są prawie jednolicie zielone.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
leon60 17:55, 14 cze 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Pospacerowałam sobie u Ciebie bujnie soczyscie kolorowo, grabowy zakątek mi się bardzo podoba a orliki wymiatają
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Mysia_mysia 23:56, 26 cze 2020

Dołączył: 19 paź 2018
Posty: 71
Sebek napisał(a)
Juzinka! Cześć Bodziszek da radę Jak nie będziesz mogła znaleźć to daj znać - ukopię Może nawet Ci je przywiozę, bo z powodu pandemii chyba nigdzie w tym roku nie pojadę (w sensie poza kraj ). Z tego powodu pierwszy raz w życiu pomyślałem - a może Mazury - nigdy nie byłem Na Bałtyk i tak mnie nie stać

Zapraszam na Roztocze widoki piękne, ceny przyzwoite
____________________
Edyta ogrododpoczatku
zawitka 08:15, 27 cze 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14044
Gdzieś na którejś stronie piszesz że trzymasz anabelki w donicy czy na zimę je zakopujesz czy stoją gdzieś w zacisznym miejscu i czy je jakoś zabezpieczasz????/


pozdrawiam ;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies