Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

Anda 08:52, 27 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Ale tu fajne dywagacje Poczytałam, pooglądałam cudowne zdjęcia i pomyślała, że też bym się gdzieś wybrała Pandemia pokrzyżowała wszystkie plany.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
gierczusia 14:22, 03 lip 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Nooo tak..ale...potem sobie odbijemy .. Przecież to upragnione " potrm " kiedyś wreszcie nadejdzie..oby jak najszybciej
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Bog 18:17, 04 lip 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Sebek dawno tu nie zaglądałam a tu się dzieje zazdroszczę planów urlopowych ja też ostatnio z tych co preferują wyjazdy egzotyczne.
Piękne masz hosty a peonie masa paków, będzie zdjęcie pokarzesz w pełni kwitnienia?
Sebek 12:58, 05 wrz 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
leon60 napisał(a)
Pospacerowałam sobie u Ciebie bujnie soczyscie kolorowo, grabowy zakątek mi się bardzo podoba a orliki wymiatają


Dzięki Ola po lecie rabaty zmęczone, ale trawy dają czadu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 12:59, 05 wrz 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mysia_mysia napisał(a)

Zapraszam na Roztocze widoki piękne, ceny przyzwoite


Tym razem padło na Grecję Nie żałuje ani trochę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 13:00, 05 wrz 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
zawitka napisał(a)
Gdzieś na którejś stronie piszesz że trzymasz anabelki w donicy czy na zimę je zakopujesz czy stoją gdzieś w zacisznym miejscu i czy je jakoś zabezpieczasz????/


pozdrawiam ;d


Halinko to jej pierwszy sezon - kwiaty są male, ale zostawię ją. Na zimę wkopię ją w warzywniku
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 13:00, 05 wrz 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Anda napisał(a)
Ale tu fajne dywagacje Poczytałam, pooglądałam cudowne zdjęcia i pomyślała, że też bym się gdzieś wybrała Pandemia pokrzyżowała wszystkie plany.


Ja spontanicznie uciekłem choć teraz już znowu bym się bal
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 13:01, 05 wrz 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
gierczusia napisał(a)
Nooo tak..ale...potem sobie odbijemy .. Przecież to upragnione " potrm " kiedyś wreszcie nadejdzie..oby jak najszybciej


Pewnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 13:03, 05 wrz 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Bog napisał(a)
Sebek dawno tu nie zaglądałam a tu się dzieje zazdroszczę planów urlopowych ja też ostatnio z tych co preferują wyjazdy egzotyczne.
Piękne masz hosty a peonie masa paków, będzie zdjęcie pokarzesz w pełni kwitnienia?


Bogusiu piwonie ściąłem do wazonów - kwitły przepięknie Zdjęcia nie zrobiłem - jak do tego doszło nie wiem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 13:10, 05 wrz 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dziś zmieniłem zmęczone begonie na jesienny zestaw, który w sumie będzie tu przez kolejne pół roku







____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies